خانه / آذربایجان / آرمان سمیتگو ؛ نوه قاتل مردم آزربایجان خیالات واهی و خونینش در غرب آزربایجان را آشکار نمود!

آرمان سمیتگو ؛ نوه قاتل مردم آزربایجان خیالات واهی و خونینش در غرب آزربایجان را آشکار نمود!

اؤیرنجى : آرمان سمیتگو ،نوه اسماعیل سمیتگو جانی کرد که با یورش به آزربایجان مردم بیگناه اورمو و سلماس را قتل عام نموده بود خیالات واهی و خونین خود در مورد اورمیه و غرب آزربایجان را به رشته تحریر آورد.

به گزارش اؤیرنجى ؛ نوه اسماعیل سمیتگو که از حمایت اربابان فارس و راسیست حاکمش بر جغرافیای ایران نام برخوردار بوده و با وجود ارتباط تنگاتنگی که با گروه های تروریستی کرد داشته در انتخابات دوره پیشین مجلس شورای اسلامی توانسته بود از فیلتر شورای نگهبان رژیم ایران عبور کرده و از شهر اورمیه قلب آزربایجان خود را کاندید نماید اکنون نیز اورمیه را خاک تاریخی کردستان خیالی خوانده و از تشکیل سرزمین کردستان ! سخن به میان آورد!

آرمان سمیتگو در جواب یکی از کاربران کرد شبکه های مجازی که برایش در کامنت از عدم سرمایه گذاری محمد نوروزی از اکراد عراقی که با اعتراض ملت تورک آزربایجان جنوبی و اعتراضات گسترده مردم اورمیه در نهایت با ترس مانقوردان و دست نشانده های شوونیسم فارس از پروژه میدان امام اورمیه دور گردانده شده بود ، مردم معترض اورمیه را پانتورک خطاب نموده و اورمیه را قلب سرزمین خیالی کردستانی که به تصورشان در آینده تشکیل خواهد شد! قلمداد نمود.

این نواده تروریسم در کامنتی که در جواب همفکر تروریستش نوشته ،چنین آورده است:
” نه هاشم جان نگران نباش این پانترکها هیچ غلطی نمیتونن بکنن، به امید خدا در صورت موفقیت در انتخابات پیش رو اهداف خوبی برای اورمیه دارم و مطمعنا پانترکها به حاشیه خواهند رفت.اورمیه قلب کوردستان است، زنده باد سرزمین کوردستان. به امید تحقق آرزوی دیرینه ملت کورد یعنی تشکیل سرزمین کوردستان از لرستان و ایلام تا همدان و قزوین و اورمیه خاک مقدس کوردستان است”

در عصری که به یمن حاکمیت بیگانگان بر سرزمینمان آزربایجان غیور مردان و فعالین ملی و مدنی آزربایجانی به جرم خواست برقراری حقوق ملی ، مدنی و زبانی ملت تورک آزربایجان جنوبی در بیدادگاه های رژیم ایران محاکمه و هر کدام به ده ها سال زندان محکوم می گردند ،نوادگان تروریسم و اعضا و گردانندگان کنونی گروه های تروریستی کردی با  آشکار و علنی نمودن خیالات خام خود در راستای ایجاد کردستان خیالی! و الحاق بیش از نیمی از شهرهای آزربایجان جنوبی بر نقشه خیالیشان که با این اسناد حداقل بایستی توسط قوه قضائیه به جرم اعتراف به تجزیه طلبی و اقدام علیه امنیت ملی محاکمه و راهی زندان می گردیدند، لاکن با مساعدت های رژیم ضد تورک حاکم بر جغرافیای ایران نام خود را برای شرکت در انتخابات آتی مجلس از قلب آزربایجان اورمیه آماده می نمایند!

ملت تورک آزربایجان جنوبی و فعالین ملی آزربایجانی بایستی آگاه تر از همیشه رفتار و خیانت های شوونیسم فارس ،دستنشاندگان مانقورد در آزربایجان و سرکرده های گروه های تروریستی کردی را زیر نظر گرفته و برای هرگونه دست درازی بیگانگان بر سرزمینمان آزربایجان کوتاهی ننمایند که فردا خیلی دیر خواهد شد. گستاخی های این نواده و سرکرده کنونی تروریسم کردی در مورد شهرهای آزربایجان و نقشه های شوم برای آینده زنگ خطری است که برای ملت تورک آزربایجان جنوبی از سالیان پیش به صدا در آمده است.

بیشتر بخوانید

آمریکا کارزار «فشار حداکثری» بر رژیم ایران را دو برابر می کند!

اؤیرنجى : برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا برای ایران، گفت، «سیاست ما تمدید تحریم تسلیحاتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *