پنج شنبه - ۱۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / آمریکا کارزار «فشار حداکثری» بر رژیم ایران را دو برابر می کند!

آمریکا کارزار «فشار حداکثری» بر رژیم ایران را دو برابر می کند!

اؤیرنجى : برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا برای ایران، گفت، «سیاست ما تمدید تحریم تسلیحاتی از هر راه ممکن است.»همزمان که آمریکا به دنبال بالا بردن فشار بر جامعه جهانی برای تمدید تحریم تسلیحاتی بر تهران است، در هفته های اخیر، دولت ترامپ هیچ نشانه ای از توقف در کارزار “فشار حداکثری” خود بر روی رژیم ایران نشان نداده است.

برایان هوک، که به عنوان نماینده ویژه آمریکا برای ایران فعالیت می کند، به JNS گفت: “رژیم ایران، و همینطور نیروهای نیابتی آن، امروز ضعیف تر از سه سال پیش، زمانی که ما دولت را به دست گرفتیم، هستند. این رژیم با بدترین بحران اقتصادی در تاریخ خود روبرو است. این رژیم با بحران مشروعیت و اعتبار با مردم خود روبرو است.”

” سیاست ما تمدید تحریم تسلیحاتی از هر راه ممکن است. ما قصد داریم تحریم تسلیحاتی را تمدید کنیم. این سیاست ما است”.

هوک خاطرنشان کرد که در مورد فشار برای تمدید تحریمهای تسلیحاتی نیز حمایت دو حزبی وجود دارد. “اخیراً، شما تقریباً ۴۰۰ عضو مجلس نمایندگان آمریکا را داشته‌اید که از سیاست وزیر پمپئو برای تمدید تحریم تسلیحاتی سازمان ملل حمایت کرده اند”.

“استراتژی جدید ما در قبال ایران، ترکیبی از فشار اقتصادی، انزوا دیپلماتیک و بازدارندگی نظامی است، که سه جز ضروری برای داشتن یک استراتژی موفق ایران هستند. در فقدان هر یک از این ها، شما طبق قواعد ایران بازی می کنید”.

بیشتر بخوانید

 پمپئو در جلسه شورای امنیت ، ایران را وقیح ترین رژیم تروریستی جهان نامید.

اؤیرنجى : مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا رسما از شورای امنیت خواست تا تحریم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *