خانه / آذربایجان / آگاهی از جنایات گروه های تروریستی کردی ؛ پخش گسترده جزوات محتوی جنایات اکراد در غرب آزربایجان

آگاهی از جنایات گروه های تروریستی کردی ؛ پخش گسترده جزوات محتوی جنایات اکراد در غرب آزربایجان

 

اؤیرنجى: فعالین ملی و دانشجویی آزربایجان جنوبی ساکن اورمیه همزمان با تحرکات اکراد تروریست در سولدوز به پخش گسترده جزواتی با محتوای آشنایی با جنایات گروه های تروریستی کردی در غرب آزربایجان پرداختند. 

تصاویر رسیده بر گروه خبری جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی از پخش گسترده جزواتی با نام “غرب آزربایجان از دیروز تا امروز؛ وظیفه مان برای فرداها…”در سطح شهرستان اورمیه حکایت می نماید.

در این جزوه از جنایات گروه های تروریستی کردی در گذشته به سرکردگی اسماعیل سمیتگو،شیخ عبیدالله ،پ ک ک،کومله و …بحث شده است.

قابل ذکر است که؛ شامگاه ۱۲شهریور بعد از درگیری دو کشاورز اهل روستای ساخسی‌تپه در شهرستان سولدوز که منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن چهار نفر دیگر شد، عده ای از کُردها ساکن روستا وارد خانه یکی از تورکهای درگیر ساکن روستا شده و علاوه بر هتک حرمت زنان، کودکان و سالمندان منزل را به طرز شدیدی کتک زده اند که این مسئله باعث جریحه دار شدن افکار عمومی اهالی شهر سولدوز و ملت آزربایجان شده و اعتراضات گسترده ای را در پی داشته است و اکراد پس از این نیز بار دیگر خانه یکی از روستائیان ساکن ساخسی تپه را نارنجک باران نمودند!

حدود یک هفته پیش نیر چند عکس از تروریست بین المللی ناجی شریفی زیندشتی همراه با سران باند سیمیتگو و افراد مسلح در فضای مجازی منتشر شد که تهدیدی علنی از سوی گروه های تروریستی کردی بر علیه ملت تورک در غرب آزربایجان می باشد.

ناجی شریفی زیندشتی تحت حفاظت ارگانهای امنیتی رژیم ایران در غرب آزربایجان به سر می‌برد و سران باند سیمیتگو یعنی گاگارین و آرمان نیز با ارگان های امنیتی رژیم ایران در ارتباط بسیار نزدیک و تنگاتنگ میباشند.

بیشتر بخوانید

نرخ تورم مواد خوراکی در شهریورماه به بیش از ۶۰ درصد رسید!

  اؤیرنجی : بر اساس آمار رسمی که مرکز آمار رژیم ایران منتشر نموده، رقم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *