خبر فوری
خانه / اخبار / اظهارات شدیداللحن پمپئو علیه رژیم تروریستی حاکم بر جغرافیای ایران نام!

اظهارات شدیداللحن پمپئو علیه رژیم تروریستی حاکم بر جغرافیای ایران نام!

اؤیرنجى : مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا طی سخنانی گفت که دوره سکوت ما در قبال اقدامات رژیم ایران تمام شد و  آمریکای دوران پرزیدنت ترامپ از آیت‌الله‌ها محافظت نمی‌کند

به گزارش اؤیرنجى به نقل از صدای آمریکا ؛ مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، در انتقاد از سیاست خارجی دولت قبل آمریکا در قبال جمهوری اسلامی گفت که آن دوران تمام شده است و آمریکای تحت مدیریت پرزیدنت ترامپ با اقدامات بی ثبات کننده رژیم ایران برخورد خواهد کرد.

وی افزود: پرزیدنت ترامپ به کوری آگاهانه ما در قبال اقدامات جمهوری اسلامی پایان داد. ما به آن دوران پایان دادیم. ما اعلام کردیم که در کنار تلاش آزادی خواهی مردم ایران ایستاده ایم. آمریکای دوران پرزیدنت ترامپ می گوید که آمریکا نباید از آیت‌الله‌ها محافظت کند.

وزیر خارجه آمریکا گفت: این کشور با متحدانش همکاری خواهد کرد تا آخرین پوتین‌های رژیم ایران را از سوریه برچیند و افزود: تا زمانی که رژیم ایران به صورت کامل از سوریه خارج نشود، خبری از کمک‌های ایالات متحده برای بازسازی سوریه نخواهد بود.

پامپئو تأکید کرد: حزب‌الله حضور گسترده‌ای در لبنان دارد اما ما هرگز این مسئله را قبول نخواهیم کرد. حزب الله زرادخانه موشکی بزرگی دارد که منطقه را تهدید می‌کند.

وزیر خارجه آمریکا گفت: زمان عقب راندن نیروهای رژیم ایران از خاورمیانه فرا رسیده است و در صورت لزوم برای اقدام نظامی مجدد آماده ایم. اما امیدواریم که مجبور به این کار نشویم.

 

بیشتر بخوانید

“امیر ستاری” با وجود اعتصاب غذای خشک به زندان رجایی شهر منتقل گردید!

  اؤیرنجى : خبرهای نگران کننده ای از وضعیت سلامت “امیر ستاری” فعال ملی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *