خانه / اخبار / اعتراض تراختور آزربایجان به هتاکی بیرانوند ؛ عفو از سوی فدراسیون و تمدید قرارداد چهار ساله این دروازه بان با پرسپولیس

اعتراض تراختور آزربایجان به هتاکی بیرانوند ؛ عفو از سوی فدراسیون و تمدید قرارداد چهار ساله این دروازه بان با پرسپولیس

اؤیرنجى : در حالی که اعتراض و شکایت باشگاه تراختور آزربایجان نسبت به رفتار توهین آمیز و شنیع دروازه بان پرسپولیس با هواداران تیم آزربایجانی ادامه دارد فدراسیون فوتبال رژیم ایران این بازیکن خاطی را عفو نمود و باشگاه پرسپولیس نیز طی رفتاری پوپولیستی قراردادی چهار ساله با وی بست!

به گزارش اؤیرنجى ؛ معاون حقوقی باشگاه تتراختور  آزربایجان در گفتگو با رسانه ها ضمن اعتراض به عفو احتمالی «بیرانوند» دروازه‌بان هتاک پرسپولیس توسط فدراسیون فوتبال ایران گفت که «در آیین نامه انضباطی مصداقی به نام بخشش وجود ندارد.»

روز جمعه ۸ شهریورماه ۹۸، «علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان حاشیه‌ساز تیم حکومتی پرسپولیس پس از باخت تیمش مقابل تراختور آزربایجان ، در حین ترک میدان با انجام حرکتی زشت و غیراخلاقی، خشم هواداران آزربایجانی را برانگیخت، لاکن چند روز پیش رییس فدراسیون فوتبال رژیم ایران در مصاحبه تلویزیونی درباره شکایت تراختور از حرکت زشتی که بیرانوند پس از باخت پرسپولیس مقابل هواداران تیراختور نشان داد، گفت: «عذرخواهی بیرانوند از هواداران تراختور به خاطر حرکتش، بهتر از تنبیه کردن او است.»

معاون حقوقی باشگاه تیراختور آزربایجان در این خصوص به «ورزش ۳» گفت: «ما در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال هیچ ماده قانونی برای بخشش نداریم. در قانون مجازات اسلامی مبحثی تحت عنوان عفو داریم اما در اینجا مصداقی ندارد. به همین خاطر نمی شود قانون را نادیده گرفت. اگر این کار را انجام دهیم، برخورد سلیقه ای است.»

مصطفی کاراندیش افزود: «بحث فرهنگ و اخلاق عذرخواهی کاملا پسندیده است و ما استقبال می کنیم اما بازیکنی که به صورت حرفه ای فوتبال بازی می کند، نمی شود در مدتی کوتاه ۴، ۵ بار اشتباه کند. اینکه ما در هر بازی اشتباه کنیم و بعد از عذرخواهی سوءاستفاده انجام دهیم، پسندیده نیست.»

او این اقدام جانبدارانه فدراسیون فوتبال رژیم ایران را «نقض غرض» خواند و هشدار داد «این موضوع تبعاتش دامن فوتبال دوستان را می گیرد.» و «اگر قرار باشد اقدامی از سوی کمیته انضباطی انجام نشود، آش همان است و کاسه همان.»

بیشتر بخوانید

واریز ۶۶ میلیارد تومان در طی یک روز به‌ حساب گماشتگان مجلس فرمایشی رژیم ایران!

اؤیرنجى : شانزدهم تیرماه در بحبوحه ی مطالبه‌گری کارگران بازنشسته برای دریافت چند صد هزار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *