پنج شنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
خبر فوری
خانه / اخبار / اعتراف تامل برانگیز هاشمی طبا معاون سابق رییس جمهور : هیچکس قادر به حل مشکلات نیست!

اعتراف تامل برانگیز هاشمی طبا معاون سابق رییس جمهور : هیچکس قادر به حل مشکلات نیست!

اؤیرنجى : هاشمی طبا معاون سابق رفسنجانی و خاتمی در یک اعتراف تامل برانگیز گفته است که وضعیت کشور به جایی رسیده که هیچکس قادر به حل مشکلات آن نیست!تبدیل مصوبات مجلس درباره FATF به قانون دست آقای روحانی نیست.وقتی شورای نگهبان روندی را پیش می گیرد که ممکن است آن مصوبات قانون نشوند، تبعاتش این خواهد بود که رابطه پولی و مالی ایران با همه کشورها به هم بخورد.

به گزارش اؤیرنجى ؛ مصطفی هاشمی‌طبا که در گفتگو با خبرآنلاین شرکت کرده بود درباره افزایش انتقادها به روحانی گفت که همه کسانی که به دولت انتقاد می کنند و می گویند این کار بشود و آن کار نشود، هیچ کدام راه حل ندارند.این افراد دائم انتقادها و برخوردهای تندی انجام می دهند، خود اینها اگر امروز سرکار بیایند هیچ کاری نمی توانستند انجام دهند.

این فعال سیاسی تأکید کرد: منتقدان دولت بیشتر انتظار دارند و می خواهند دولت برای حل مشکلات کشور همه کار کند، مگر آقای روحانی چه کار می تواند انجام دهد.به نظر من مسائل امروز به جایی رسیده که هیچ رئیس جمهوری نمی تواند مشکلات کشور را حل کند.

همچنین آخوند علم الهدى مشکلات را در نماز جمعه به زبان دیگری بی راه حلی در مشکلات را مطرح کرد وی گفت: تورم ۴۰ درصدی، اقتصاد را به صورت ویرانه تبدیل کرده است.

وی به کنایه به روحانی گفت: سه وزیر عوض شده و کابینه تغییر کرده است ولی مطالبات مردم سرجایش است.

در این مدت مسکن مهر تعطیل شد، گفتید مسکن اجتماعی درست می‌کنیم ولی مسکن اجتماعی درست نشد.

مردم بیچاره زیر بار سنگین اجاره در حال جان دادن هستند

هر کس بخواهد هر جنسی را به هر قیمتی بفروشد، کسی مانعش نمی‌شود. کارخانه‌جات یکی پس از دیگری تعطیل می‌شود.

در توسعه معدن، نه تنها معادن توسعه نیفتند بلکه به خام‌فروشی تبدیل شده‌اند و ثروت را به دست عده‌ای زالوصفت درآورده است.کارگران معادن در سخت‌ترین وضعیت قرار دارند و حق‌روزمره‌شان را نمی‌دهند.

بیشتر بخوانید

از سیاست های پاکسازی دینی و قومیتی در چین تا سیاست حذف زبان مادری در ایران

  چند روزی است که خبری تمام کنش‌گران در حوزه فرهنگ و هویت اقوام را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *