خبر فوری
خانه / اخبار / اعتراف رژیم ایران به قطعی اینترنت با تصویب شورای امنیت این رژیم غاصب!

اعتراف رژیم ایران به قطعی اینترنت با تصویب شورای امنیت این رژیم غاصب!

اؤیرنجى : بنا به گزارشات رسانه های حکومتی رژیم ایران یک مقام مطلع به قطعی اینترنت با تصویب شورای امنیت کشور اقرار نمود!

به گزارش اؤیرنجى به نقل از خبرگزاری حکومتی ایسنا؛ یک مقام مطلع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم غاصب ایران خبر داده است که محدود شدن دسترسی کاربران در جغرافیای ایران نام به اینترنت توسط شورای امنیت کشور تصویب شده است.

این مقام مطلع گفته: «با تصویب شورای امنیت کشور و ابلاغ دبیرخانه آن به اپراتورهای اینترنت، از شب گذشته و به مدت ۲۴ ساعت دسترسی به اینترنت محدود شده است.»

او اضافه کرده “پیگیری‌های زیادی” از سوی این وزارتخانه برای کسب “مجوز لازم برای برقراری مجدد ارتباطات و ابلاغ آن به اپراتورها” در حال انجام است.

سازمان غیردولتی نت‌بلاکس که بر اینترنت نظارت دارد نیز با انتشار نموداری قطع گسترده اینترنت در جغرافیای ایران نام را تأیید کرده است.

کارشناسان می‌گویند قطعی کنونی اینترنت در جغرافیای ایران نام فراگیرترین و پیچیده‌ترین مورد گزارش شده به شمار می‌رود که تا کنون در دیگر کشورهای جهان ‌سابقه نداشته است.

رژیم غاصب ایران دانستنی است که با محدود کردن دسترسی مردم در جغرافیای ایران نام و آزربایجان جنوبی نمی تواند خواسته به حق مردم در این جغرافیا و علی الخصوص خواست های ملی ملت تورک آزربایجان جنوبی را خفه نماید.

ملت تورک آزربایجان جنوبی همراه با سایر ملل تحت ستم در جغرافیای ایران نام تا رسیدن به تمامی ملی، انسانی ، سیاسی ،اقتصادی و… به مبارزه ادامه خواهند داد و موعد آزادی ملل تحت ستم این رژیم فرا رسیده است.

بیشتر بخوانید

مجسمه‌ فردوسی در ماکو همزمان با اعتراضات جهانی علیه نژادپرستی برچیده شد + ویدئو

اؤیرنجى : مجسمه ابولقاسم‌ فردوسی شاعر زن ستیز و نژادپرست فارس که پیش از این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *