خانه / آذربایجان / افشاگری خبرنگار اوکراینی ؛ هواپیماهای باری ارمنستان وظیفه حمل سلاح از روسیه را به عهده دارند!

افشاگری خبرنگار اوکراینی ؛ هواپیماهای باری ارمنستان وظیفه حمل سلاح از روسیه را به عهده دارند!

اؤیرنجى : طی چند روز گذشته هواپیماهای باری ارمنستان اشغالگر یکی پس از دیگری در فرودگاه های روسیه فرود آمده اند ،مدیر اوکراینی کانال تلگرامی “یادداشت های شکارچی” (“زاپیسکی اوخوتنیکا”) این خبر را بر اساس داده های سرویس “فلایت رادار” منتشر کرد.

سایت فلایت رادار به شما امکان می دهد پرواز هواپیماها را بر اساس داده های رادار به صورت آنلاین ردیابی کنید.

بر اساس این گزارش: “در حال حاضر، طبق اطلاعات تایید نشده، هواپیمای نیروی هوایی ارمنستان «ای‌کا-۷۶۳۴۵ (شماره پرواز قبلی ۷۶۳۱۰، اخیراً شماره ثبت خود را تغییر داده است)، که قبلاً در مورد آن نوشتم، در فرودگاه پلاتوف روستوف بارگیری می شود.

هواپیمای ای‌اِل -۷۶، به شماره ای‌کا-۷۶۷۴ (شماره پرواز قبلی ۷۶۰۴) متعلق به شرکت هواپیمایی آتلانتیک ایرلانس که در جهت منافع ارمنستان مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز، در ۲۳ اکتبر [۲ آبان] در فرودگاه مینِرالنی وودی بارگیری شد. می‌توان ماهیت محموله بارگیری شده را تخمین زد که از چه چیزی عبارت است”.

کارشناسان نظامی اوکراین در مورد این اطلاعات اظهار داشت که مسکو برای توقف حمله آزربایجان سیستم های تسلیحاتی به ارمنستان می فرستد. پورتال «دیالوگ.یو‌ای» گزارش داد: “ارمنستان به شدت به سطی چند روز گذشته هواپیماهای باری ارمنستان یکی پس از دیگری در فرودگاه های روسیه فرود آمده اندهای دفاع هوایی نیاز دارد و می خواهد هواپیمای آزربایجانی را که باعث نابودی تجهیزات نظامی و نیروی انسانی ارتش ارمنستان در قاراباغ می‌شود، متوقف کند.”

لازم به ذکر است که الهام علی اف رئیس جمهور آزربایجان امروز در خطاب به ملت گفت که در یک ماه اخیر مدرن‌ترین سلاح ها به ارمنستان منتقل شده است. او گفت که تمام اطلاعات مربوط به انتقال این سلاح‌ها به ارمنستان اشغالگر  برای آزربایجان مشخص است؛ اینکه، هواپیماها از کجا بلند می شوند، کجا فرود می آیند، چه سلاح هایی حمل می کنند و سایر جزئیات. و هدف از همه اینها نجات ارمنستان است.

بیشتر بخوانید

۲۵نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان / سونیا چراغی

منشا خشونت علیه زنان تبعیض است. در بین زنان ایرانی، بیشترین قربانی تبعیض زنان اقلیت‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *