خانه / اخبار / انعکاس حمایت هواداران تراختور از عملیات چشمه صلح ترکیه در خبرگزاری آناتولی 

انعکاس حمایت هواداران تراختور از عملیات چشمه صلح ترکیه در خبرگزاری آناتولی 

اؤیرنجى : خبرگزاری آناتولی ترکیه با انتشار مطلبی با عنوان “حمایت طرفداران تیم تراختور آزربایجان از ترکیه” به پوشش خبری حمایت هواداران تیم تراختور آزربایجان از عملیات چشمه صلح و احترام به شهدای ترکیه در این عملیات پرداخت.

متن کامل گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه از فریادهای حمایتی از ترکیه در بازی دیروز تراختور آزربایجان با استقلال تهران به شرح زیر است:

طرفداران تیم فوتبال تراکتور تبریز هنگام دیدار با استقلال تهران در ورزشگاه ۸۰ هزار نفری تبریز فریادهای «ترکیه، ترکیه، ترکیه» سردادند.

حمایت طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز از ترکیه

طرفداران پرشمار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز هنگام بازی با استقلال تهران در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران با شعار «ترکیه، ترکیه، ترکیه» از این کشور حمایت کردند.

این مسابقه با حضور ۸۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه «یادگار امام» شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی ایران برگزار شد و با نتیجه ۲-۴ به نفع استقلال پایان یافت.

باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز نیز در این زمینه در توئیتر خود اعلام کرده است:

«حمایت ۸۰ هزار نفر از کشور برادر ما ترکیه! طرفداران ما در دیدار تراکتورسازی با تیم استقلال فریادهای «ترکیه» زده و به این کشور سلام فرستادند».

گفتنی است بسیاری از طرفداران این تیم پیش از آغاز مسابقه با دادن سلام نظامی و گرفتن و انتشار عکس یادگاری حمایت از نیروهای ارتش ترکیه و عملیات چشمه علیه تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ را ابراز داشتند.

پیش از این چند تن از بازیکنان فوتبال ایران مانند مهدی ببری و غیره با انجام این اقدام نمادین از عملیات مذکور حمایت کرده بودند. بسیاری از تماشاگران تبریزی نیز در زمان انجام این عملیات پرچم ترکیه را با خود به ورزشگاه مذکور برده بودند.

بیشتر بخوانید

تورک ستیزی پایانی ندارد ؛ تغییر نام روستای “کؤینک” ابهر به ” کوی نیک”!

اؤیرنجى : اشغالگران و استعمارگران حاکم بر سرزمینمان آزربایجان در طی حاکمیت صد ساله خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *