خانه / اخبار / اکبر نعیمی ؛ مامورین امنیتی با ورود به صفحات مجازی شخصی فعال ملی آزربایجانی در حال پرونده سازی اند!

اکبر نعیمی ؛ مامورین امنیتی با ورود به صفحات مجازی شخصی فعال ملی آزربایجانی در حال پرونده سازی اند!

اؤیرنجى : از صبح روز چهارشنبه، ۲/۱۱/۹۸ که مهندس اکبر نعیمی توسط نیروهای امنیتی ناجمهوری اسلامی بازداشت شده، صفحه ی شخصی واتس آپ ایشان برای چندین بار تا به امروز به صورت آنلاین مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از منابع آگاه در حرکت ملی آزربایجان جنوبی و نزدیکان مهندس نعیمی ؛ نیروهای امنیتی رژیم ایران به تلفن و پیج های شخصی اکبر نعیمی فعال ملی آزربایجانی بازداشت شده در فضای مجازی دسترسی پیدا کرده اند و در ۰ندین نوبت نیز با واتس آپ وی آنلاین گردیده اند.

فعالین ملی آزربایجانی احتمال می دهند که ؛ نیروهای امنیتی برای بازداشت این فعال ملی آزربایجانی دلیل قانع کننده ای در دست نداشته اند و به نظر می رسد اگر دلایل موجهی برای بازداشت این فعال در اختیار داشتند نیازی به وارسی مکرر پیج های شخصی ایشان که جزو حریم خصوصی افراد تلقی می شود نبود.

از این نظر حتی جمع آوری کتاب ها و لپ تاب شخصی ایشان در تایید این مساله می تواند قلمداد شود که نیروهای امنیتی و اطلاعاتی دلیل قانع کننده ای برای دستگیری ایشان ندارند و احتمال هر گونه سواستفاده از تلفن و پیج های شخصی ایشان توسط آنها به منظور پرنده سازی علیه اکبر نعیمی وجود دارد.

بیشتر بخوانید

پرتاب ماهواره مخابراتی “تورک ست ۵A” تا دو ماه آینده به فضا توسط ترکیه

اؤیرنجى : ترکیه ماهواره مخابراتی نسل پنجم «تورک‌ست ۵A» را تا دو ماه آینده به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *