چهارشنبه - ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / ایجاد ناآرامی و تهدید نخست وزیر عراق توسط تروریستهای عصائب اهل حق وابسته به رژیم ایران 

ایجاد ناآرامی و تهدید نخست وزیر عراق توسط تروریستهای عصائب اهل حق وابسته به رژیم ایران 

اؤیرنجى :  گروه تروریستی عصائب اهل الحق وابسته به رژیم ایران با انتشار ویدئویی مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق را تهدید کردند «اگر به اقدامات پلید خود پایان ندهید، مجازات خداوند با دستان مجاهدین بر شما فرود خواهد آمد.»

عصائب اهل الحق به دولت عراق ۴۸ ساعت مهلت داد یکی از پیکارجویان این گروه شبه‌نظامی که به اتهام مشارکت در حمله موشکی در بازداشت است را آزاد کند.

پس از تهدید نخست‌وزیر عراق از سوی عصائب اهل الحق، مصطفی الکاظمی به خیابان‌های بغداد رفت.

مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق همچنین در توییتی نوشته که اولویتش حفظ امنیت مردم عراق است و اگر لازم باشد قاطع‌تر برخورد خواهد کرد.

الکاظمی گفته در مقابل ماجراجویی‌ و گروه‌های قانون‌شکن می‌ایستد و اجازه نمی‌دهد کشورش بار دیگر در موقعیتی ناجور قرار بگیرد.

همچنین در پی تهدیدهای عصائب اهل الحق وابسته به تهران، مقتدی صدر رهبر جریان صدری از رژیم ایران خواست عراق را وارد درگیری‌های خود نکند.

در ضمن رسانه‌های محلی عراق از حمله به ۳ کاروان تجهیزات لجستیکی و نظامی آمریکایی در استان‌های “سماوه”، “ناصریه” و “الدیوانیه” خبر دادند.

گفتنی است سرویس مبارزه با تروریسم عراق دومین فرد متهم به راکت پراکنی به سفارت آمریکا را دستگیر کرد که بکی از تروریستهای عصائب الحق وابسته به رژیم ایران  است.

بیشتر بخوانید

تعطیلی اصناف غیرضروری بازار تبریز با شروع موج چهارم کرونا!

اؤیرنجى : با شروع موج چهارم و افزایش بی‌سابقه آمار همه‌گیری بیماری کرونا، برای مقابله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *