دوشنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / اینبار دانشگاه اراک ؛ مسمومیت هایی که بلای جان دانشجویان شده است!

اینبار دانشگاه اراک ؛ مسمومیت هایی که بلای جان دانشجویان شده است!

اؤیرنجى : پس ازمسمومیت غذایی در دانشگاه علم وصنعت اینبار مسموم  شدن چهار دانشجو بر اثر گاز گرفتگی در دانشگاه شهر اراک که یکی از کلانشهرهای تورک نشین جغرافیای کنونی ایران نام می باشد بر نگرانی دانشجویان افزوده است.

محمد علی خداوردی دبیر دانشگاه علوم پزشکی اراک در این باره گفته است :خوابگاه این دانشگاه فرسوده است و بیش از ۱۰ سال قدمت دارد.
وی افزود: سیستم گرمایشی این خوابگاه شوفاژ است و هواکش موتورخانه این خوابگاه از سه اتاق دانشجویان عبور می‌کند. در یکی از این اتاق‌ها لوله‌های هواکش موتورخانه نشت می‌کند و در اثر استنشاق گاز CO۲ یا کربن دی‌اکسید، چهار دانشجوی ساکنان اتاق دچار گاز گرفتگی می‌شوند که یکی از دانشجویان علائم حیاتی نداشت و سه نفر دیگر حال وخیمی داشتند.
خداوردی ادامه داد احتمال وقوع حوادث این چنینی وجود دارد.

قابل ذکر است که در اثر بی لیاقتی و دزدی بیش از گذشته مسئولان آموزش عالی رژیم ایران هرروز شاهد کشته شدن و مصدوم شدن و مسمومیت دانشجویان هستیم
در همین امسال اتفاقاتی اینچنینی در دانشگاه های شهرهای تورک نشین روی داده که از جمله ؛ در۲۰مهرماه ۹۸ اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر همدان به علت تصادف کشته شدند و درتاریخ ۲۳مهرماه ۹۸ دویست تن از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در  اثر مسمومیت به بیمارستان منتقل گردیدند.
با وجود مسئولان بی لیاقت در آموزش عالی رژیم ایران به مانند دیگر بخش های فاسد این رژیم؛ ساختمانهای فرسوده ، عدم بهداشت در تغذیه دانشجویان، عدم خوابگاههای استاندارد ، عدم وسایل مناسب گرمایشی و … دانشجویی را که باهزاران رنج وسختی به دانشگاه راه یافته و با پرداخت شهریه های کلان و کمرشکن برای خانواده هایشان مشکلات اقتصادی فراوانی را متحمل گردیده به کام مرگ و مصدومیت می کشاند و همه اینها نتیجه چپاول همیشگی و روزافزون غارتگران رژیم ایران می باشد.

بیشتر بخوانید

کیتاب تانیتیمی ؛ قوشلار داها قورخمازلار

“قوشلار داها قورخمورلار” کیتابی یازیلمیش تورکجه رومان،رقیه کبیری نین اثرلریندن دیر. کیتابدا ایکی قیزین،نیلوفر و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *