خانه / آذربایجان / بازی‌های رسانه‌ای، مست و گمراه‌سازی افکار عمومی/ ودود اسدی

بازی‌های رسانه‌ای، مست و گمراه‌سازی افکار عمومی/ ودود اسدی

تمامی ملت‌ها برای رهایی یا ادامه و استمرار بقای خود به داشتن موارد بسیاری نیازمند هستند، که مهمترین این موارد منابع انسانی در زمینه علوم انسانی از جمله علوم سیاسی، جامعه شناسی، روانشناسی، حقوق و … است،؛مخصوصا در شرایط فعلی آذربایجانی‌ها.

طی سال‌های اخیر موردی که همیشه فکر بنده را مشغول خود کرده، امراضی هستند که به واسطه یک قرن سیاست آسیمیلاسیون و مانقوردسازی در بین آذربایجانی‌ها به وفور دیده می‌شوند. افرادی که شدیدتر از غیر آذربایجانی‌ها با اصالت، هویت، ریشه و موجودیت ایٔتنیکی خود دشمنی می‌کنند و کاسه داغتر از آش هستند.
که در این میدان نابرابر و جبهه تحمیلی بر علیه موجودیتمان در همه ابعاد و زمینه‌ها، دشمنی این طیف غدارتر و شدیدتر از غیرتورک‌ها می‌باشد.

بنده آنها را تلفات نامیده‌ام؛
به مانند داریوش، حجت کلاشی، وحید بهمن، طباطبایی، پیمان عارف، رونقی‌ها، در ورزش علی دایی‌ها، برخی از نمایندگان مجلس و مسیٔولین حاکمیتی و …

جناب علی دایی، بارها و بارها ابزار دست شوونیسم و ایرانشهری‌ها در جهت دشمنی با آذربایجانی‌ها و ایجاد تنش و شکاف بین آنها و شهرهای تورک‌نشین عمل کرد و به دلیل وجود شعور ملی نسبتا قابل قبول، تیرشان به سنگ خورد.
بارها بیان داشته؛ «وصیت پدرم است که از سیاست دوری گزینم» و هواداران و تیم تراکتور را تخریب نموده که سیاست جایش در فوتبال و ورزش نیست و بدترین اهانت‌ها را نثار هویت‌طلبان هوادار تراکتورسازی کرده است!

بقدری این شخصِ سمبلِ مانقوردیسم فراموشکار است که، روزمرگی این شخص ورزشی تماما وارد دنیای سیاست و اعتراض به وضیعت موجود و مخالفت با سیاست‌ها و عملکرد حاکمیت در نحوه اداره کشور شده است؛ البته باز در اعتراضات و حق طلبی‌های ایشان تورک‌ها و علی الخصوص آذربایجانی‌ها جایی ندارند!!

چطور تا دیروز آذربایجانیها به خاطر فریاد زدن حقوقشان از دید ایشان محکوم بودند، ولی امروز ایشان و هم‌فکرانشان در کرسی حق ایستاده اند؟

مردم شریف!
با توسل بر شعور ملی، شناخت امیال و تفکرات بسیاری از اشخاصی که در این بازار شام در حال داد و ستدند، تا ملتی را از مسیر اصلی به بیراهه ببرند آسان می‌گردد.
اینها عروسک‌های بازی دست سیاستمداران نامحرمی هستند که منافع خود را پیگیرند و نه سعادت ملتی در اسارت و در بند است.

از خلیج فارس دفاع می‌کند، ولی نامی از دریاچه اورمیه بر زبان نمی‌راند.

تاسف و تعجبم از مردمیست که سریعا تسلیم حرکات و سخنان پوپولیستی و عوام فریبانه این اشخاص می‌گردند.

بیشتر بخوانید

ابلاع حکم اعدام سهند نورمحمدزاده شهروند آذربایجانی

  اؤیرنجی : حامد احمدی، وکیل تسخیری سهند نورمحمدزاده، از ابلاغ حکم محاربه و مجازات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *