خانه / اخبار / با حکم خامنه ای ؛ دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد!

با حکم خامنه ای ؛ دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد!

اؤیرنجى : فراکسیون امید مجلس رژیم ایران دو طرح پیشنهادیش برای اصلاح قیمت بنزین را پس گرفت. سخنگوی هیئت رییسه مجلس رژیم ایران هم پس از حضور دبیر شورای امنیت ملی در جلسه غیرعلنی مجلس، گفت که همه موظفند از افزایش قیمت بنزین دفاع کنند.دلیل این تصمیم و سخنان هم یک چیز بود؛ اظهارات علی خامنه‌ای در تایید گرانی بنزین.

به گزارش اؤیرنجى به استناد از خبرهای منتشره در خبرگزاری های حکومتی رژیم ایران؛ فراکسیون امید مجلس رژیم ایران پس از بروز اولین اعتراضات نسبت به افزایش نرخ بنزین اعلام کرد که یک طرح دو فوریتی به مجلس می‌برد تا قیمت بنزین به نرخ پیش از ۲۴ آبان بازگردد. صبح یکشنبه ۲۶ آبان اما فاطمه حسینی، سخنگوی این فراکسیون گفت که دو طرح بنزینی از دستور کار فراکسیون امید خارج شده است. این عضو مجلس رژیم ایران دلیل این تصمیم را «تاکیدات علی خامنه ای» اعلام کرد.

علی خامنه‌ای، رهبر رژیم غاصب ایران صبح امروز افزایش نرخ بنزین را «تصمیم کارشناسی سران قوا» دانسته بود که «باید اجراء شود».

به دنبال این اظهارات، اسدالله عباسی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس رژیم ایران نیز گفت که «همه موظفند از افزایش قیمت بنزین دفاع کنند».

مجلس رژیم ایران صبح امروز در یک جلسه غیرعلنی با حضور علی شمخانی، دبیر شورای امنیت کشور افزایش نرخ بنزین را بررسی کرد. علی لاریجانی، رئیس مجلس رژیم ایران که در جلسه تصمیم‌گیری سران قوا برای افزایش قیمت بنزین حضور داشت، گفت که کمیسیون اقتصادی مجلس با همکاری قوه قضاییه و ستاد تنظیم بازار «نظارت جدی روی قیمت کالاها خواهند داشت».

عباسی، سخنگوی هیئت رئیسه هم بدون اینکه جزییاتی از نشست اعضای مجلس فرمایشی با علی شمخانی را فاش کند، گفت که اعضا مجلس ایرادات و انتقاداتی به زمان و شیوه اجرای طرح افزایش نرخ بنزین داشتند اما با توجه به سخنان رهبری ( خامنه ای جلاد) «همه موظف هستند از آن حمایت کنند».

براساس تصمیم سران سه قوه رژیم ایران در جلسه موسوم به هماهنگی سران قوا نرخ بنزین از بامداد ۲۴ آبان در جغرافیای ایران نام از ۱۰۰۰تومان به ۳۰۰۰تومان افزایش یافت.

پس از اعلام این تصمیم مردم در بسیاری از شهرهای آزربایجان جنوبی و جغرافیای ایران نام  به خیابان آمدند که این اعتراضات در برخی شهرها با خشونت نیروهای سرکوبگر رژیم غاصب ایران روبرو گردید.

نیروهای سرکوبگر رژیم غاصب ایران به معترضان شلیک کرده و دستکم ۲۰ تن از معترضین را به نقل رسانده اند.

خامنه‌ای صبح یکشنبه معترضان را «اشرار» خواند و از نیروهای نظامی و سرکوبگران تحت امر خود خواست «به وظایف خود عمل کنند» و مردم بیشتری را بکشند!

بیشتر بخوانید

تیک‌تاک و دیگر شبکه‌های اجتماعی چین توسط آمریکا فیلتر می‌گردد.

اؤیرنجى : مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا اعلام کرد کشورش مشغول بررسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *