خانه / دانشجو / برگ سیاهی دیگر بر دفتر خط امامی های دانشگاه زنجان / بابک حاجیانی

برگ سیاهی دیگر بر دفتر خط امامی های دانشگاه زنجان / بابک حاجیانی

 

هفته پیش شاهد هفدهمین همایش مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب تهران بودیم.
انتخاباتی که هرچند از تخلفات گسترده در آن نمی توان چشم پوشی کرد ولی با اشتباهات و عدم واقع بینی های معدود افرادی در دور اول به شکست گروه های منتقد انجامید.
پس از انتخابات برخی از اصلاح طلبان بدلی شروع به شانتاژهای خبری،یاوه گویی ها و توهین ها به دیگر دانشجویان و تفکرات کردند.

یکی از این گروه ها خط امامی های دانشگاه زنجان بودند،اشخاصی که ادعای سربه فلک کشیده شان وز وز گوش آدمی بوده ولی نه بویی از آزادی برده اند و نه انسانیت.
آزادی را به زبان می آورند و همچون نهادهایی دست به رصد زندگی خصوصی و حریم شخصی اشخاص می زنند؛ آزادی را به زبان می آورند و همچون افراط گرایان شروع به مرزبندی ها و سفید و سیاه چیدن ها در جامعه و قشر دانشجویی می کنند…
آیا چنین اشخاصی می توانند داعیه دار جنبش دانشجویی یک دانشگاه و یک جامعه باشند!

اشخاصی که پس از اتمام انتخابات شروع به ساخت و انتشار پست های بی محتوا و شانتاژهای خبری علیه دیگر دانشجویان دانشگاه زنجان و نمایندگان شمالغرب در گروه های اصلاح طلب منطقه نمودند.
متاسفانه یاوه گویی های این افراد محدود به استانمان نشد؛ و بی اخلاقی های خود را به کل ایران وسعت داده و در توییتر،اینستاگرام و گروه های دانشجویی به کار وقیحانه خود ادامه دادند.

اشخاصی که امروز یک برگ سیاه دیگر بر دفتر فعالیت های خود افزودند، دفتری که با راپورت دانشجویان آزاداندیش دانشگاه،قصد ابطال آرای منتخبین دانشجویان دانشگاه زنجان، پاره کردن پوستر برنامه های دیگر تشکل ها، دعوت از نئونازیست ها به دانشگاه و… به صفحات پایانی خود نزدیک می شود.

طیفی که در سال های گذشته دانشگاه را محل جولان و تریبون ژن های برتر نموده بود!
امروز پس از مدتی کوتاه دوباره نام این طیف بر زبان دانشجویان دانشگاه زنجان به گردش درآمده،و در این میان نامی آشنا که نمیتوان از آن چشم پوشید: حمیدرضا کامیاب فر، دبیر اسبق انجمن پیرو خط امام دانشگاه زنجان( انجمن فرهنگ و سیاست فعلی ).

شخصی که با منیت تمام با ادبیاتی سرکوبگرانه فعالین مدنی اقوام را قوم گرا،آزاد اندیشان را بسیجی خطاب کرده و پس از اتمام دوره ی دانشگاه همچنان بر طبل فرافکنی های خود علیه دانشجویان آزاد اندیش می کوبد و پس از انتخابات بدون اطلاع از کم و کیف آن شروع به تفرقه افکنی میان دانشجویان دانشگاه نموده است.
اشخاصی که با پیش کشیدن و سواستفاده از نام بزرگان و آزاد اندیشانی چون محمد علی کامفیروزی در طلوع آزادی دست به اتهام زنی و تفرقه افکنی می زنند.

جواب این دغل بازان را نه تنها اینجانب، بلکه بیش از بیست نفر از حاضرین در انتخابات، دانشجویانی از طیف های مختلف،کاندید اصلی طلوع آزادی و کاندید اصلی طیف مقابل آن می توانند بدهند.

همچنان که همیشه گفته و باز تاکید می کنیم،راه ما از آزادی،عدالت و برابری می گذرد و از قانون.
راهی که حقانیت را محور خود قرار داده است.

 

بیشتر بخوانید

شاید هنوز دردی که به سرانجام نرسانند را فراموش نکرده‌اند! / سعید متین پور

‏شاید متناقض‌ترین رفتار در میان روشنفکران ایران در دوران جدید متعلق به روشنفکر مرکزگرای تورک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *