دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه / تصویر و ویدئو / تجاوز به دانش آموزان توسط معلمی که نوه امام جمعه سابق شیراز می باشد + ویدئو

تجاوز به دانش آموزان توسط معلمی که نوه امام جمعه سابق شیراز می باشد + ویدئو

اؤیرنجى : معاون آموزشی تجاوز کننده به دانش آموزان مدرسه ای در تهران که از نوادگان امام جمعه سابق شیراز ،حائری شیرازی می باشد با شکایت خانواده هاى دانش آموزان قربانی و هجوم خانواده ها به مدرسه جهت انتقام گیری دستگیر شد.

یکی از مربیان سال اول دبیرستان پسرانه یک مجتمع آموزشی غیرانتفاعی در منطقه دو تهران به اتهام آزار جنسی گروهی از دانش‌آموزان بازداشت شده است. سایت خبرآنلاین با انتشار گزارشی درباره این ماجرا نوشته که این پرونده با شکایت پدر و مادر این بچه‌ها به جریان افتاده است.

با توجه به اینکه گفته می‌شود فرد خاطی از نوادگان محی‌الدین حائری شیرازی، امام جمعه سابق و درگذشته شیراز است، این نگرانی از سوی کاربران مردم مطرح است که «نفوذ خانوادگی “معاون متعرض” این مدرسه، مانع رسیدگی عادلانه به این ماجرا شود.»

این فرد در ویدئویی که در یوتیوب و بسیاری از شبکه های اجتماعی منتشر شده، در حالی که دستبند به دست دارد و عکسی از روح‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی پشت سر او دیده می‌شود، می‌گوید: «… آقا دانش‌آموزها چهار-پنج نفر آمدند توی اتاق من. این قضیه برای آخر سال بوده، بعد عید. چهار-پنج نفر آمدند توی اتاق من. من توی گوشیم حالا متاسفانه فیلم مستهجن داشتم (صدایی که احتمالا صدای مامور نیروی انتظامی است: بهشان نشان دادی؟) … فیلم را دیدند و بعد هم اصلا در بحث شوخی بوده (زنی به او ناسزا می‌گوید و سوالی که چندان مفهوم نیست) آقا …، آقا … من این را گفتم. فقط در حد رابطه لفظی بوده. (صدای یک مرد: بچه‌ها جلوی هم سکس می‌کردند شما خودارضایی می‌کردی، نبوده؟) من ندیدم. نه! همچین چیزی نبوده. (صدای اعتراض زنانی که احتمالا والدین دانش‌آموزان هستند) … نه، همچین چیزی نبوده … همچین چیزی نبوده ….»

به گزارش اؤیرنجى، به دنبال طرح رسانه‌ای شدن این ماجرا از سوی سایت خبرآنلاین اما کانال تلگرامی روزآروز دوشنبه هفتم خرداد در گزارشی به این موضوع پرداخته. در این گزارش آمده است: «… خبرآنلاین ویدئویی منتشر کرد از جلسه گروهی از والدین دانش‌آموزان با یک مدیر منطقه‌ای آموزش‌و‌پرورش. والدین به این مدیر اعتراض داشتند که چرا از شمار دقیق تعرض‌ها باخبر و حامی خانواده‌ها نیست؟ مدیر مزبور هم از خودش دفاع می‌کند.»

در ادامه این گزارش این مدیر منطقه‌ای، معاون پرورشی آموزش ‌و پرورش منطقه دو تهران معرفی می‌شود. همچنین بر اساس این گزارش محل وقوع این اتفاق، دبیرستان دوره اول مجتمع آموزشی معین تهران در خیابان مرزداران است و متهم اصلی این ماجرا معاون آموزشی این دبیرستان بوده: «معاون آموزشی مزبور که در سال آموزشی ۹۷-۹۶ به کادر این دبیرستان افزوده شده، از نوادگان یکی از روحانیون بلندپایه و از ائمه جمعه سابق شیراز بوده که اخیرا فوت کرده است.»

بر اساس این گزارش این معاون ‌آموزشی با شکایت بیش از ۴۰ نفر از اولیای دانش‌آ‌موزان دیروز حوالی ساعت ۱۰ صبح از سوی پلیس امنیت بازداشت شده است.

همچنین پس ‌از اطلاع خانواده‌های دانش‌آموزان از این وضعیت و افشاگری‌های دانش‌آموزان، یک روانکاو از سوی آموزش‌ و پرورش در این مدرسه مستقر شده است.

بر اساس خبرها و گزارش‌های غیررسمی، متهم اصلی این پرونده به دانش‌آموزان سیگار و نوشیدنی الکلی می‌داده، برای‌شان فیلم‌های‌ مستهجن می‌فرستاده و نسبت به آن‌ها آزار جنسی روا می‌داشته است.

برخی دانش‌آموزان اما گفته‌اند که اتفاق‌های بیشتری هم میان این مربی با دانش‌آموزان افتاده و در برخی روایت‌ها از انجام «سکس دهانی» سخن به میان آورده اند.

به گزارش ا ؤیرنجى به نقل از روزآروز ؛ والدین برخی دانش‌آموزان معتقدند بعضی از این آزارهای جنسی در اتاقی روی داده که در کنار اتاق مدیر مدرسه است و «بعید است که مدیر مدرسه از این واقعه خبر نداشته باشد.»

گفته می‌شود مدیر این مدرسه نیز از کار برکنار شده است.

والدین شاکی در این پرونده اما خواستار اشد مجازات برای متهم اصلی پرونده، پلمب ‌شدن این مدرسه و برگزاری کلاس‌های آسیب‌شناسی برای فرزندان آسیب‌دیده‌شان هستند.

آنها همچنین نگرانند که دستگاه قضایی جمهوری اسلامی با این ماجرا نیز همچون پرونده سعید طوسی، قاری قرآن متهم به تعرض جنسی به نوجوانان برخورد کند و اعمال نفوذ، مانع دادرسی عادلانه شود.

مخفی کردن پرونده های شکنجه دانش آموزان از رسانه ها و حتی اولیای دانش آموزان مسئله ای کاملا سابقه دار در سیستم نظارتی آموزش و پرورش است. ابهام ها در مورد سیستم نظارتی آموزش و پرورش زمانی پر رنگ تر می شود که بر این نکته متمرکز شویم؛ دستگیری این معلم با این حجم از تخلفات سنگین تازه همین دیروز و پس از ماه ها تداوم این آزارهای جنسی صورت گرفته است. از سوی دیگر نیز به گفته مسئولان سازمان آموزش و پرورش تهران، این فرد پس از انجام بررسی های مختلف و به عنوان نیرویی توانمند به این مدرسه انتقال داده شده است.

این فرد متجاوز چه منتسب به امام جمعه شیراز باشد و چه نباشد، از فیلترهای گزینش آموزش و پرورش جمهوری اسلامی عبور کرده است. نظامی که در آن به بهانه‌ی آنکه سند ۲۰۳۰ اشاعه‌ی فساد می‌کند، آموزش جنسی و آموزش محافظت از خود در برابر افراد متجاوز در مدارس انجام نمی‌گیرد. نظامی که قانون حمایت از حقوق کودک راکد مانده است. نظامی که ساختار گزینش آن بر مبنای وفاداری به شریعت و نظام سیاسی شکل گرفته است.
و نظامی که در عین حال مدعی نجات انسان‌ها از ظلمت است!

از حدود دوسال پیش نیز در پی شکایت خانواده های قربانیانی که مورد آزار جنسی و تجاوز سعید طوسی قاری قرآن حکومتی و مورد حمایت همیشگی علی خامنه ای رهبر ایران ،شاکیان بدون رسیدگی عادلانه به پرونده از طرف سیستم قضایی فاسد جمهوری اسلامی شاهد حکم برائت برای سعید طوسی گشته بودند.

سعید طوسی تهدید کرده بود در صورت محکومیت افراد زیادی از راس حکومت را با خود قربانی خواهد کرد و همه اسرار در مورد کارهایی که مربوط به نهادینه شدن این آزارهای جنسی در راس حکومت می باشد را افشا خواهد نمود.

ملت آزربایجان جنوبی برای رهایی از این همه فساد و رو به زوال گراییدن چاره ای جز بازگشت به خویشتن و هویت خود نداشته و ندارد، تنها راه رهایی از این همه بدبختی رهایی همیشگی از چنگال استعمار و حاکمیت خودی بر خویشتن است.

بیشتر بخوانید

کودک ورزقانی بعد از گذشت ۱۸ ماه همچنان محروم از شناسنامه است!

اؤیرنجی :خانواده آزربایجانی ساکن ورزقان از عدم موفقیت برای دریافت شناسنامه کودکشان پس از ۱۸ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *