جمعه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / آذربایجان / تخریب ساوالان با دستور استاندار وعده وعید / افشار محب

تخریب ساوالان با دستور استاندار وعده وعید / افشار محب

اکبر بهنام جو استاندار انتخاب شده دولت حسن روحانی برای اردبیل، در آغاز کار خود وعده اشتغال زایی برای ۲۰هزار جویای کار وبیکار را در این استان داده بود.اما متاسفانه هیچ اشتعالزایی وپیشرفتی در حوزه اقتصادی استان اردبیل اتفاق نیافتاد وبرعکس بر لشکر بیکاران استان نیز افزوده شد.

طوریه با استناد برگزارش رسانه های جمعی بیکاری در استان از ۴۰هزارنفر به۶۰هزارنفر افزایش یافته است.

وی یعنی اکبر بهنام جو وعده افتتاح راه آهن استان اردبیل را در سال ۱۳۹۹ داده بود که این وعده وی نیز دورغ وفریبی بزرگ از آب در آمد.ونیمی از سال ۹۹نیز گذشته اما بنابر گفته ها ومصاحبه استاندار بارسانه ها راه آهن اردبیل پیشرفت ۸۰درصدی تا به امروز داشته است.

در زمان استانداری بهنام جو گردنه حیران با همکاری ومساعدت وی از نقشه جعرافیایی اردبیل جدا وبه استان گیلان ملحق گردید.ضمن وی در موضوع الحاق گردنه حیران به گیلان تمام مسئولین استانی را تهدید به سکوت وعدم اعتراض نسبت به این طرح کرده بود.وتوانست جو اعتراضی مردم ومسئولان استانی را بخوبی به نفع شونیزم ومرکز مدیریت کند.

ودیگر مواردی که چیزی جز ضرر،خسران وعقبگردی برای استان نداشت.

حال درطرحی عجیب وی اولین  مجری و مدافع  جاده سازی در کوه ساوالان میباشد.طرحی که با اعتراض فعالان محیط زیست،فعالان مدنی آذربایجان  ومردم آذربایجان همراه گشته است.

درحالیکه جاده های استان اردبیل به دلیل استاندارد نبودن به جاده های مرگ معروف گشته است.هیچ گونه تغییری در مدت مسئولیت جناب بهنام جو بر این جاده ها اتفاق نیافتاده است.وهم اکنون نیز این قتلگاه با بی توجهی استاندار وسایر مسئولان ذیربط به قوت خود باقیست.

بیشتر بخوانید

٢٣ اردیبهشت زاد روز “مختومقلی فراغی” از شاعران بزرگ و مطرح جهان تورک است.

مختومقلی فراغی (تولد ۱۷۳۳ _ وفات ۱۸۳۳ میلادی) شاعر بلندآوازه تورکمن است. که از بزرگترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *