خانه / آذربایجان / تروریست های پ.ک.ک با سلاح هایی که از عراق آورده اند در قاراباغ به یاری ارمنستان اشغالگر شتافته اند!

تروریست های پ.ک.ک با سلاح هایی که از عراق آورده اند در قاراباغ به یاری ارمنستان اشغالگر شتافته اند!

اؤیرنجى : عکس هایی از جعبه های خمپاره های ۸۲ میلی متری را که ارتش ارمنستان اشغالگر رها کرده بود منتشر شده است. محل تولید این خمپاره‌ها که بغداد را نشان می‌دهد، قابل توجه است.

حمله سریع و موفقیت آمیز ارتش آزربایجان، نیروهای ارمنی را وادار می کند مواضع خود را در سرزمین های اشغالی ترک کرده و فرار کنند. در نتیجه عقب نشینی ارتش ارمنستان، سلاح و تجهیزات آن بدست ارتش آزربایجان می‌افتد.
پیش از این، وزارت دفاع آزربایجان بارها ویدئوهایی از غنیمت‌های تسلیحاتی گرفته شده از نیروهای ارمنستان، از جمله تانک، تجهیزات سنگین، سلاح و مهمات زیادی را منتشر کرد.

عکس هایی از جعبه های خمپاره های ۸۲ میلی متری را که ارتش ارمنستان رها کرده بود منتشر شده است. محل تولید این خمپاره‌ها که بغداد را نشان می‌دهد، قابل توجه است.

پیش از این، رسانه‌های آزربایجان گزارش داده بودند که پروازهای منظمی از سلیمانیه به ایروان انجام می شود که در آن سازمان های تروریستی پ.ک.ک / ی.پ.گ، ستیزه‌جو و سلاح به ارمنستان منتقل می‌کنند.

هواپیماهای غیرنظامی و دولتی ارمنستان در تهیه سلاح و نیروی انسانی نقش داشته اند. این یک نقض جدی قوانین سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ایکائو) است.

بیشتر بخوانید

۲۵نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان / سونیا چراغی

منشا خشونت علیه زنان تبعیض است. در بین زنان ایرانی، بیشترین قربانی تبعیض زنان اقلیت‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *