خانه / اخبار / تلاش رسانه ای گروهک های تروریستی کردی برای رد گم کنی از دخالت ناجی زیندشتی در ربودن حبیب اسیود!

تلاش رسانه ای گروهک های تروریستی کردی برای رد گم کنی از دخالت ناجی زیندشتی در ربودن حبیب اسیود!

اؤیرنجی : ناجی شریفی زیندشتی در تلویزیون کوردى RUDAW به عنوان یکی از رسانه های گروه هاب تروریستی کردی ادعاهاى دروغین سرهم کرده و شرکت در ربودن حبیب_چعب یکى از اعضاى «جنبش مبارز عربى آزادى بخش الأحواز» را رد کرده و ادعا مى کند که همسر حبیب چعب پیش او رفته و درخواست کمک جهت عبور بطور قاچاقى همراه همسرش به ایران جعلی داشته است.
قابل ذکر است که ؛ زن مورد نظر این جنایتکار همراه حبیب چعب نبوده و بعد از بیهوش کردن و بستن دست وپاى حبیب چعب و انتقال او به شهر وان، بنا به گفته سازمان MIT و ویدئوهاى مدار بسته فرودگاه این زن از طریق هوائى به جغرافیای سیاسی موسوم به ایران برگشته است.

همچنین در مورد برگشتن با میل خودش نیاز نداشت که دو ماشین در انتقالش به شهر وان شرکت کنند. و این ادعا کاملا دروغ محض است، پیشتر برای حبیب چعب حکم اعدام غیابى در بیدادگاه انقلاب احواز اشغالی صادر شده بود و او تحت هیچ شرایطى اقدام به چنین کارى نمی کرد.

با توجه به تصاویر مدار بسته یک فروشگاه، واضح بود که عناصر باند زیندشتى در حال خریدن کابلهاى پلاستیکی جهت بستن دست و پاى حبیب چعب بودند. کلیه شواهد از تصاویر فرودگاه، خیابان و پمپ بنزین تا شهر وان نشان می دهند حبیب چعب توسط باند زیندشتى که با ایران اشغالگر همکارى میکند، ربوده شده است.

بازداشت بعضى از اعضاى باند مواد مخدر زیندشتى و اعتراف آنها نسبت به ارتباط زیندشتى با مقامات اشغالگر ایرانی قبل از روز عملیات، ربودن حبیب چعب توسط این باند با همکارى صابرین سعیدى را ثابت مى کند.

در نهایت نزد سازمان MIT ترکیه اطلاعات بیشترى وجود دارد که تا کنون همه جزئیات ربودن حبیب چعب را فاش نکرده است، در ضمن کشور سوئد نیز اطلاعات بیشترى در مورد ربودن حبیب چعب در اختیار دارد و سخنان جنایتکاران، متهمان به قتل و آدم ربایی و قاچاق مواد مخدر مانند زیندشتى غیر قابل قبول و دروغ محض و سندیت ندارد و مصاحبه تلویزیون RUDAW وابسته به گروهک های تروریستی کردی با یک آدم ربا و قاچاقچى از همکاری گسترده سازمان تروریستی سپاه پاسداران رژیم ایران با این تروریست ها و رسانه ها حکایت می نماید.

بیشتر بخوانید

«سم یونجه در شربت نذری»؛ دلیل مسمومیت ۲۶۰ نفر و جان‌باختن یک کودک

اؤیرنجی: یک هفته پس از انتشار خبر مسموم‌شدن ۲۶۰ نفر از اهالی یک روستا در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *