چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
خانه / اخبار / توئیت ها وهشتک هایی با عنوان #زهرا_نویدپور #محاکمه_سلمان_خدادادی

توئیت ها وهشتک هایی با عنوان #زهرا_نویدپور #محاکمه_سلمان_خدادادی

اؤیرنجى : زهرا نوید پور در طول چهار سال گذشته توسط نماینده جانی شهرستان ملکان «سلمان خدادادی» مورد تجاوز قرار گرفته بود.پیگیری‌های حقوقی و قضایی پرونده ایشان بی‌نتیجه ماند و این قربانی تجاوز جنسی همواره توسط اطرافیان نماینده ملکان مورد تهدید قرار داشت.

بارها توسط خود نماینده متجاوز ملکان سلمان خدادادی مورد کینه و نفرت و تهدید قرار گرفته بود.بارها توسط این نماینده به تکذیب شکایتهایش تهدید شده بود اما او کسی نبود که کوتاه بیاید.

سلمان خدادادی نماینده مجلس که قبلا مدیرکل سابق اداره اطلاعات اردبیل و فرمانده سابق سپاه ملکان بوده و اکنون نماینده مردم ملکان در مجلس است کارنامه ای قابل توجه در حوزه جرایم کیفری دارد.

او که اکنون رئیس کمیسیون اجتماعی در مجلس است در سال‌های گذشته از بابت تجاوز به منشی خود و یکی از مراجعه کنندگانش متهم شده بود و مدتی را نیز در بازداشت به سر برده بود.

او اکنون ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی را نیز بر عهده دارد دارای سوابقی از جمله تجاوز و آزار جنسی است، این نماینده پیش تر مدتی را از این بابت در بازداشت به سر برده بود و حتی دوبار صلاحیت او برای شرکت در انتخابات رد شده بود که با دخالت شورای نگهبان منتفی شد.

علیرغم سوابق سوء این نماینده مجلس و پیگیری قربانیان، بخش های ذیربط در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت قربانیان به سکوت مانع از پیگری حقوقی موثر قربانیان میشوند.

قربانیان این نماینده متجاوز همگی از ترس جان و امینت و آبرو مجبور به سکوت شده بودند. تنها زهرا سکوت نکرده بود که خودکشی شد!
سلمان خدادادی بجز زهرا نویدپور به چندین دختر و زن هم تجاوز کرده بود

روز یکشنبه جسدزهرا نویدپور درخانه مادری اش پیداشدومشکوک به قتل می باشد.

ملت تورک آزربایجان جنوبی و جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در درپی اعتراض به این مسئله توئیت ها وهشتک هایی با عنوان #زهرا_نویدپور #محاکمه_سلمان_خدادادی حمایت خودراحقوق بانوان به عمل آورده واین اقدام را محکوم اعلام میکند.

 

بیشتر بخوانید

خامنه ای : با آمریکا فقط در صورت توبه و بازگشت به برجام مذاکره می کنیم!

اؤیرنجى : رهبر رژیم ایران تنها سه روز بعد از حمله به تأسیسات هسته‌ای عربستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *