چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
خانه / آذربایجان / جرم طرفداران تیم تراختور متفاوت بودن و آزربایجانی بودن است!

جرم طرفداران تیم تراختور متفاوت بودن و آزربایجانی بودن است!

 

رفتاری که مجموعه قدرت با هواداران تیم تراختور و پیراهن مقدس آن در ورزشگاه رشت انجام دادند، نمونه ای از خشونت عریان و غیر قابل چشم پوشی و نمودی از فاشیسم است.

ریشه تمامی این رفتارهای سازمان یافته و برنامه ریزی شده خشونت آمیز در ماهیت مافیایی فوتبال ایران و نیز وجود فاشیسم فارسی است.

بدون هر گونه تعارفی باید عنوان داشت که تیم تراختور وصله ای ناچسب در شارلاتان بازی است که با نام فوتبال ایرانی از آن نام برده می شود، چرا که تراختور نه منتسب به قدرت است و نه متعلق به کانونهای مافیایی.

تراختور تیم ملت تورک آزربایجان است که فوتبال ایرانی و ماهیت وابسته به قدرت و رانت آن را زیر سئوال برده و دچار چالش می نماید و پرده از چهره کریه مافیای قدرت و ثروت برمی دارد.

گرچه رسانه های مرکز گرا همیشه سعی داشته اند تا خشونت عریان و بی دلیل ولی کاملا برنامه ریزی شده بر علیه طرفداران تیم تراختور را پرده پوشی کرده و مقصر خشونت های برنامه ریزی شده را خود هواداران تراختور معرفی نمایند ولی، میلیونها هوادار تراختور به خوبی می دانند که در پشت پرده همه ظلمها و موانع سیستم ساز بر علیه تراختور، ماهیت مردمی و آزربایجانی تراختور خوابیده است.

فاشیسم فارسی به هیچ عنوان تاب و تحمل نمود و بروز آزربایجان و ملت تورک را در هیچ صحنه و میدانی از جمله فوتبال را ندارد و همواره سعی دارد تا آزربایجان حاشیه نشین و فقط تماشاگر هر حادثه و موضوعی باشد.

در واقع سیستم قدرت سعی دارد تا هر نوع علائم پویایی، نشاط و پیشرفت را از جامعه آزربایجان حذف نموده و آزربایجان را صرفا تبدیل به تماشاگر زندگی نماید.

در واقع تلاش فاشیسم فارس بر این است که آزربایجان همیشه و در هر مورد جدی و مهمی در داخل پرانتز بی عملی و بی حضوری قرار گیرد.

به همین دلیل است که جرم هواداری از تیراختور باتوم و زندان و بازداشت است. چرا که آنان حامیان و بانیان تغییر و تفاوت هستند.
تفاوتی مثبت، مردمی، انسانی و صد البته آزربایجانی.

 

بیشتر بخوانید

ناصرالدین شاه قاجار ؛ خاقان معظم تورک

شاهنشاه تورک، شهنشاه کل ممالک محروسه قاجار، ملک الملوک تورک، سلطان معظم تورک، شاهِ شاهان، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *