خانه / اخبار / حرکات موزیانه و خطرناک قایق های سپاه تروریستی در نزدیکی ناوهای آمریکایی!

حرکات موزیانه و خطرناک قایق های سپاه تروریستی در نزدیکی ناوهای آمریکایی!

اؤیرنجى : سنتکام ،مرکز فرماندهی ارتش آمریکا در خاورمیانه و شمال آفریقا از حرکات مکرر خطرناک و تحریک آمیز قایق‌های سپاه تروریستی پاسداران رژیم ایران در نزدیکی ناوهای آمریکایی خبر داد!

مرکز فرماندهی ارتش آمریکا در خاورمیانه و شمال آفریقا، سنتکام، می‌گوید ۱۱ شناور نیروی دریایی سپاه تروریستی پاسداران رژیم ایران روز ۱۵ آوریل «به طور مکرر اقدام به نزدیک شدن خطرناک و آزار دهنده» به ناوهای آمریکایی پولر، پال همیلتون، فایربولت، سیروکو، رنگل و یو اس سی جی سی مائوی در آب‌های بین‌المللی کرده‌اند و از جمله وارد محدوده ۱۰ یاردی کشتی «مای» شدند.

قایق‌های سپاه تروریستی پاسداران مکررا از فاصله بسیار نزدیک و با سرعت بالا از مقابل دماغه و انتهای ناوها عبور کردند، از جمله از مقابل ناو پولر و با نزدیک‌ترین فاصله ۵۰ یاردی از آن.

خدمه ناوهای آمریکایی چندین بار اقدام به هشدار کردند. پس از یک ساعت، قایق‌های سپاه تروریستی پاسداران به تماس‌های رادیویی پاسخ داده و دور شدند.

ارتش ایالات متحده می‌گوید اینگونه اقدامات خطرناک و تحریک‌آمیز خطر بروز خطای محاسباتی و برخورد را افزایش می‌دهد و تحت چنین شرایطی، طبق قوانین بین‌المللی، ما موظف نیستیم که ایمنی دیگر شناورها را در این مناطق در نظر بگیریم.

VID_20200416_105241

بیشتر بخوانید

آمریکا کارزار «فشار حداکثری» بر رژیم ایران را دو برابر می کند!

اؤیرنجى : برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا برای ایران، گفت، «سیاست ما تمدید تحریم تسلیحاتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *