خانه / اخبار / حسن روحانی : نرخ واقعی بنزین ۵٠٠٠ تومن است!

حسن روحانی : نرخ واقعی بنزین ۵٠٠٠ تومن است!

اؤیرنجى : رئیس‌ جمهور مردم فریب ایران روز جمعه ۲۴ آبان‌ماه، افزایش قیمت بنزین را «به نفع مردم و اقشار تحت فشار جامعه» دانست!

به گزارش اؤیرنجى به نقل از خبرگزاری حکومتی ایسنا ؛  حسن روحانی که صبح جمعه در دیدار با جمعی از اعضای دولت سخن می‌گفت، از وجود طرح‌هایی برای افزایش قیمت بنزین تا پنج هزار تومان خبر داد و گفت: «ما مخالفت کردیم. معتقد بودیم پنج هزار تومان برای هر لیتر بر زندگی مردم تاثیر مستقیم داشته و موجب افزایش تورم خواهد بود.»

پ-ن ؛
گام دوم افزایش قیمت بنزین که قرار است با نرخ ۵۰۰۰ تومان ارزه شود، بستگی به جو ایجاد شده یا به گفته زنگنه وزیر نفت، بسته به تحمل مردم برای بنزین ۳۰۰۰ تومانی دارد.

سران نظام با دقت در حال ارزیابی میزان فشار وارده به مردم در نوع «فشار بنزینی» هستند تا مثل کالاهای بی کیفیت گران شده دیگر واکنش ملت را بسنجند و نسخه های بعدی را برای به خاک نشاندنشان بپیچند که البته مردم نیز که به این گونه گرانی ها عادت کرده اند با برپایی صف های طولانی برای خریدن کالای گران شده خود نمایی می‌کنند.

لازم به ذکر است، در ایران هر از گاهی خبر اختلاس مبالغی هنگفت توسط سیستم مرکزی گوش های عادت کرده به این نوع خبرها را نوازش می کند و البته قیمت کالایی را به میل خودشان افزایش می دهند و مردم همچنان ناراضی فقط نظاره گر این بی عدالتی ها هستند دریغ از یک اعتراض و خیزش تأثیر گذار برای برهم چیدن نظام شر زد انسانی .

 

بیشتر بخوانید

خیز دوباره پراید،‌ سکه و ارز برای رکورد زنی در بازار جغرافیای ایران

اؤیرنجى : بر اساس گزارش رسانه‌‌ای، قیمت خرید و فروش ارز،‌ طلا و خودرو در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *