سه شنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
خبر فوری
خانه / اخبار / حمله مجدد جنگنده‌های اسرائیل به مواضع سپاه تروریستی رژیم ایران

حمله مجدد جنگنده‌های اسرائیل به مواضع سپاه تروریستی رژیم ایران

اؤیرنجى : جنگنده‌های اسرائیلی نیمه شب شنبه برای چندمین بار به اهدافی در داخل خاک سوریه شلیک کردند. منابع مخالف رژیم اسد تاکید کردند هدف حملات هوایی اسرائیل انبار موشک‌های متعلق به حزب‌الله لبنان در حومه دمشق و فرودگاه این شهر بود.

گروه ناظر حقوق بشر سوریه که مرکز آن در لندن قرار دارد با تایید این خبر گفت که حداقل دو “موشک اسرائیلی” به اطراف فردوگاه دمشق اصابت کرده‌اند.

به گفته این گروه وابسته به مخالفان بشار اسد، موشک‌های اسرائیلی مناطقی در جنوب غربی دمشق را هدف قرار داده‌اند که گفته می‌شود انبارهای مهمات نیروهای وابسته به سپاه پاسداران و حزب‌الله لبنان در آنجا قرار دارند.

شهروندان لبنانی که در نزدیکی مرز سوریه زندگی می‌کنند به رسانه‌های خبری گفتند که صدای جنگنده‌های اسرائیلی را در آسمان لبنان پیش از شنیده شدن صدای انفجار در دمشق، شنیده‌اند.

اسرائیل تاکنون به شکل متناوب اهداف مختلفی را در سوریه مورد حمله قرار داده است. این کشور می‌گوید که اهداف نظامی وابسته به رژیم ایران و انبارهای مهمات سلاح متعلق به حزب‌الله لبنان را هدف قرار می‌دهد.

از ماه آوریل سال گذشته میلادی تاکنون نیروهای سپاه و حزب الله لبنان چندین بار هدف حملات هوایی قرار گرفته‌اند. اسرائیل تاکید می‌کند که اجازه نخواهد داد نیروهای سپاه پاسداران در سوریه پایگاه نظامی دائمی داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید

سناتور لیندزی گراهام و کوین مک کارتی: رژیم ایران مانند جانورانی زخم‌خورده اند و تنها زبان قدرت را می‌فهمند

اؤیرنجى: سناتور لیندزی گراهام عضو برجسته سنای آمریکا در مصاحبه با فاکس‌ نیوز در رابطه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *