خانه / اخبار / حمله وحشیانه مانقوردان شهرداری به یک پیرمرد نابینا در تبریز!

حمله وحشیانه مانقوردان شهرداری به یک پیرمرد نابینا در تبریز!

اؤیرنجى: روز گذشته در بازار گرجیلر تبریز یک پیرمرد دستفروش نابینا مورد حمله مانقوردان سد معبر شهرداری قرار گرفت و دچار تشنج گردید!

گفته می شود روز دوشنبه ۱۷ تیر ۹۸، ماموران سد معبر شهرداری در تبریز به دست فروشان اول بازار گرجیلر حمله کردند. در جریان این حمله وحشیانه یک پیرمرد دست فروش نابینا دچار تشنج شد و روانه بیمارستان گردید.
همچنین در روز یکشنبه ۱۶ تیر نیز، بار دیگر جمعی از دستفروشان تبریز در اعتراض به برخوردهای نامناسب ماموران شهرداری دست به تجمع زده بودند.
پیشتر نیز در روز یکشنبه ۹تیر ۹۸ دست فروشان محروم تبریزی در اعتراض به ممنوعیت دستفروشی در محوطه بازار تاریخی تبریز، در مقابل درب فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کرده بودند.
دستفروشان با برپایی تجمع اعتراضی نسبت به جمع آوری بساطشان توسط ماموران شهرداری و همچنین ایجاد بازار شب در میدان “نماز” تبریز اعتراض کرده بودند. دستفروشان میگویند شهرداری روز یکشنبه ۹ تیرماه هرگونه دستفروشی در محدوده بازار تاریخی تبریز را ممنوع اعلام کرده است.
چندی پیش جمعی از این دستفروشان در اعتراض به ممانعت شهرداری تبریز از دستفروشی در محدوده بازار، مقابل ساختمان فرمانداری تبریز تجمع کرده بودند. ولی تاکنون هیچ مقام مسئولی پاسخگوی آنها نبوده است.

بیشتر بخوانید

وزیر دفاع ترکیه: اگر در ضرب الاجل تعیین شده تروریست‌ها منطقه ترک نکند عملیات خود را مجددا آغاز می‌کنیم

اؤیرنجى : وزیر دفاع ترکیه تاکید کرد در صورتی که عناصر تروریست‌ به تعهد خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *