خبر فوری
خانه / اخبار / حکم یکسال حبس “سجاد منادی ” در بیدادگاه تجدیدنظر تأیید گردید!

حکم یکسال حبس “سجاد منادی ” در بیدادگاه تجدیدنظر تأیید گردید!

ا‍ؤیرنجی : دادگاه تجدیدنظر شوونیسم فارس شعبه اردبیل حکم یک سال حبس «سجاد منادی» فعال ملی آزربایجانی اهل پارساآباد موغان را عینا تایید نمود!

به گزارش اؤیرنجى به نقل از گوناز تی وی ؛ شعبه یک دادگاه تجدیدنظر بیدادگاه استان اردبیل طی ابلاغیه ای که روز پنجشنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۹۸، به «سجاد منادی» ارسال کرده، با رد اعتراض این فعال ملی آزربایجانی ، حکم یک سال حبس صادره توسط دادگاه انقلاب شهرستان پارسآباد را عینا تایید کرده است.

دادگاه تجدیدنظر اردبیل در حکم صادره «گزارش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارساآباد» و «اقرار و اعتراف صریح متهم» را از دلایل تایید حکم یک سال حبس این فعال تورک آزربایجانی عنوان کرده، این در حالیست که آقای منادی تمام اتهامات وارده را رد کرده است.

خاطر نشان می سازیم که ؛ مانقوردان اداره اطلاعات شوونیسم فارس  در شهریورماه ۹۷، به خانه‌ی پدری «سجاد منادی» هجوم برده و به تفتیش منزل این فعال ملی آزربایجانی پرداختند و کیس کامپیوتر، فلش مموری، پاسپورت و کارت ملی این فعال آزربایجانی را با خود بردند.

دادگاه کیفری شهرستان پارسآباد، به ریاست قاضی «فیروز فراهانی مزرعه جهان» سه‌شنبه ۱۸ دیماه ۹۷، سجاد منادی را به اتهام «فعالیت در حوزه قوم گرایی و حمایت از زندانیان قوم گرا» به ۱۲ ماه حبس محکوم کرده است

 

بیشتر بخوانید

عباس لسانی ؛ در صورت عدم تحویل اوراق پرونده اش تا ۴۸ ساعت دیگر دست به اعتصاب غذا خواهد زد

اؤیرنجى: عباس لسانی فعال ملی و سیاسی سرشناس آزربایجانی محبوس در زندان اردبیل اعلام نمود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *