پنج شنبه - ۹ بهمن ۱۳۹۹
خانه / آذربایجان / خیانتی دیگر به آزربایجان ؛ انتصاب یک کرد منتسب به گروهک های تروریستی به مدیر کلی امور روستایی و شوراهای آزربایجان غربی !

خیانتی دیگر به آزربایجان ؛ انتصاب یک کرد منتسب به گروهک های تروریستی به مدیر کلی امور روستایی و شوراهای آزربایجان غربی !

اؤیرنجى : بنا بر اخبار منتشره در فضای مجازی خبرهایی از انتصاب “عارف خدرلو” بخشدار بخش کوهسار شهرستان سلماس که از اکراد مهاجر و منتسب به گروهک های تروریستی کردی به آزربایجان جنوبی و شهرستان سلماس می باشد به مدیرکلی امور روستایی و شوراهای استان آزربایجان غربی به گوش می رسد.

به گزارش اؤیرنجى به استناد از منابع آگاه در حرکت ملی آزربایجان جنوبی و رسانه های منطقه ای در آزربایجان غربی ؛ عارف خدرلو بخشدار کرد بخش کوهسار شهرستان سلماس که در کارنامه خود سوابقی پر از حمایت های همیشگی از گروهک های تروریستی کرد در آزربایجان جنوبی و ترکیه دارد ،با خیانت های دوباره مسئولین حکومتی شوونیسم فارس و حمایت های نماینده مانقورد شهرستان سلماس ،شهروز برزگر کلشانی به مدیر کلی امور روستایی و شوراهای استان آزربایجان غربی گماشته شده است.

عارف خدرلو که از اکراد مهاجر به آزربایجان غربی و شهرستان سلماس می باشد ،هیچگونه سابقه مدیریتی قبل ازبخشداری بخش کوهسار سلماس نداشته وگفته میشود پیش ازاین خدرلو دراعتراض به آنچه که وی تعلل در گازکشی بموقع! به روستاهای کوردنشین کوهسارخوانده بود درپشت تریبون عمومی فریاد زده بوداگر دولت نمی خواهدگازبکشد ما گازرا ازترکیه وارد می کنیم ! که درجواب وی معاون سیاسی استانداربا لبخندی ژکوندگونه خطاب به وی گفته بود دلبندم محض اطلاعات عمومی گازرا ما به ترکیه صادرمی کنیم.

دربرخی محافل سیاسی مستقل، چیدن این پازل درحساسترین سمت استانداری که در انتخابات شوراهای روستاها نقش اساسی ایفا میکند، یک حرکت انتخاباتی از سوی استاندار غیرتورک و تحمیلی از سوی شوونیسم فارس که خود نیز در راستای کردی سازی مناصب دولتی و اداری پست های مدیریتی استان آزربایجان غربی و مهاجرت بیش از پیش اکراد به آزربایجان به جهت بر هم زدن ترکیب جمعیتی بر این استان تورک نشین گماشته شده برآورد می شود که قصد دارند در انتخابات آتی اکراد را راهی صندلی های مجلس و شوراهای این استان تورک نشین آزربایجان جنوبی نمایند.

خبرها از حمایت های نمایندگان خائن به آزربایجان به نام های شهروز برزگر مانقورد – نماینده سلماس و همایون هاشمی کرد به عنوان نماینده قوشاچای -سایین قالا – تیکان تپه به همراه سایر نمایندگان کرد جنوب آزربایجان غربی از این انتصاب حکایت می کند و نادر قاضی پور دیگر نماینده مردم اورمیه در مجلس نیز به شدت با این انتصاب مخالفت نموده است و دیگر نمایندگان آزربایجان غربی نیز تاکنون نسبت به این انتصاب خائنانه واکنشی نشان نداده اند.

خاطر نشان می سازیم ؛ درحال حاضر مهدی قهرمانی فرماندارسابق تیکان تپه(تکاب) سمت مدیرکلی امورروستائی وشوراهای استانداری آزربایجان غربی را عهده داراست.

خبرهای تکمیلی از این خیانت به ملت آزربایجان جنوبی و دست های پشت پرده ای که در این انتصاب خائنانه نقش داشته اند به محض تکمیل اطلاعات و واکنش های سایر نمایندگان آزربایجان غربی اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

بیشتر بخوانید

 ۱۰ اثر طبیعی آزربایجان غربی در زمره آثار ملی ثبت شد

اؤیرنجى : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی گفت: ۱۰ اثر طبیعی استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *