سه شنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۸
خانه / اخبار / دانشجویان در دانشگاه سهند تبریز اعتراضات خود را شروع نمودند + تصاویر

دانشجویان در دانشگاه سهند تبریز اعتراضات خود را شروع نمودند + تصاویر

اؤیرنجى : دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز وقتی با پاسخ منقی کارگزاران این دانشگاه در مقابل مطالباتشان روبرو گردیدند دست به اعتراض زده و سینی های غذای خود را به نشانه اعتراض بر روی زمین چیدند.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از فعالین جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در دانشگاه سهند آزربایجان ؛ جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند روز سه‌شنبه  ۱۳ آذر ماه سال ۱۳۹۷ در اعتراض به خدمات نامطلوب و برخی از سیاست‌های اعمال شده از سوی حکومت به دانشگاه، دست به تجمع اعتراضی زدند.

دانشجویان در این تجمع، با سر دادن شعارهایی همچون «دانشجوی باغیرت، اعتراض اعتراض» و «دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد»، اعتراض خود را نسبت به رویه مسئولان این دانشگاه نشان دادند.

دانشجویان معترض همچنین پس از دریافت غذا آن را در مقابل آشپزخانه (سلف) دانشگاه بر روی زمین قرار داده و ردیف های زیادی از سینی پر از غذا بر روی زمین تشکیل دادند.

دانشجویان علت اصلی تجمعشان را پاسخگو نبودن مسئولان دانشگاه نسبت به مطالبات برحق و قانونی خود نامیده‌اند.

معترضین همچنین خواستار توقف رفتار پادگانی مأمورین حراست دانشگاه، کیفیت نامطلوب غذا و پولی شدن امکانات ورزشی و تفریحی و بسیاری مشکلات دیگر که در دانشگاه وجود دارد، شدند.

گزارش می‌شود همزمان اعتراضات مشابه در چهار دانشگاه دیگر از جمله صنعتی امیر کبیر تهران، علامه طباطبائی تهران، صنعتی بابل و دانشگاه رازی کرمانشاه روی داده است.

گوناز تی وی

بیشتر بخوانید

جغرافیای زبانی تورکان یکی از بی‌نظیرترین و پهناورترین ها در جهان

تورکان از دیرباز تا کنون دارای تمدنی عظیم بوده‌اند به طوری که امروره پس از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *