چهارشنبه - ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
خانه / آذربایجان / دفاع خواننده مانقورد رحیم شهریاری از سازندگان برنامه فیتیله و حمله به هنرمندان آزربایجانی!

دفاع خواننده مانقورد رحیم شهریاری از سازندگان برنامه فیتیله و حمله به هنرمندان آزربایجانی!

اؤیرنجى : رحیم شهریاری خواننده مانقورد, ضمن دفاع از عوامل برنامه نژادپرستانه و تورک ستیزانه «فیتیله»، «بابک نهرین» طنزپرداز محبوب آزربایجان را مورد حمله قرار داد.

پس از اعتراض شهروندان آزربایجانی جنوبی به رحیم شهریاری در رابطه با حضور وی در برنامه «کوتاه قامتان» که توسط بازیگران برنامه نژادپرستانه گروه «فیتیله» اجرا می شود، این خواننده هتاک و پرحاشیه روز گذشته با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، از عوامل گروه فیتیله دفاع کرد و گروه هنری بابک را مورد حمله قرار داد.

شهریاری در پست خود با انتشار بخشی از یک فیلم قدیمی گروه هنری بابک، ضمن خلط مبحث، مدعی شد که گروه بابک نیز سکانسی مشابه با گروه فیتیله در اجراهای خود به صحنه برده و به مردم آذربایجان توهین کرده.

این خواننده مانقورت در ادامه ضمن توهین به فعالین ملی آزربایجان نوشته «هر برنامه ای بروم اجازه اش دست خودم هست و خوشبختانه من به عده ای پانتورک و تجزیه طلب دم تکان نمیدهم، ایران را عشق هست، من برای برنامه کودک و با افتخار مهمان کوتاه قامتان بودم، ولی اگر فتیله ای هم دعوت کنند با افتخار حضور پیدا میکنم چون سالهاست که کودکان را سرگرم کرده اند.»

بیشتر بخوانید

تعطیلی اصناف غیرضروری بازار تبریز با شروع موج چهارم کرونا!

اؤیرنجى : با شروع موج چهارم و افزایش بی‌سابقه آمار همه‌گیری بیماری کرونا، برای مقابله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *