دوشنبه - ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
خبر فوری
خانه / مقاله / دهان حداد عادل را ببندید، وگرنه ما می‌بندیمش /محمد رحمانی فر

دهان حداد عادل را ببندید، وگرنه ما می‌بندیمش /محمد رحمانی فر

 

روزی نیست که حداد عادل سخنی در دشمنی با زبان تورکی بر زبان نیاورد و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هم سخنان نژادپرستانه وی را پخش ننماید. در آخرین گزارش صدا و سیما حداد عادل به نام تورکی آبمیوه سن‌ایچ اعتراض می‌کند و خواستار حذف تمامی نام‌های غیرفارسی می‌گردد!

در شرایطی که کشور با فروپاشی اقتصادی و اجتماعی و بحران معیشتی مواجه است و در شرایطی که مردم کشور به یُمن بی‌تدبیری‌ها و صد البته دزدی‌های امثال حداد عادل روزبه‌روز فقیرتر می‌شوند، تنها دغدغه حداد عادل و صدا و سیمای ایران تحمیل زبان فارسی بر مردمی است که خواهان به رسمیت شناخته‌شدن زبان و هویت خویش هستند.

در شرایطی که کوچه پس‌کوچه‌های شهرهایمان بوی فقر و مرگ به خود گرفته‌اند، نباید اجازه دهیم امثال حداد عادل که با غصب املاک مصادره‌ای و برخورداری از بودجه‌های نجومی کمر به قتل زبان و هویتمان بسته‌اند، این قدر بی‌محابا و بی‌پروا به زبان و هویت ما بتازند!

لذا، اکنون که فراخوان‌های مردمی در اعتراض به پشتیبانی دشمنان آذربایجان از رژیم اشغالگر ارمنستان دست به دست می‌گردد، توصیه می‌نمایم دفاع از هویت و زبان مادریمان و اعتراض به سیاست‌های نژادپرستانه پان‌فارسیسم جزء شعارهای مردم غیور آذربایجان باشد!

بیشتر بخوانید

حرکتیمیزده “آکادمیک آراشدیرمالار” بوشلوغو / محمد رحمانی فر

هر بیر توپلومسال حرکت، بیلگی ایله دوشونجه تمل‌لرینه دایانمالی‌دیر. بیلگی‌‌سیز یاخود دوشونجه‌سیز بیر حرکتی دوشونمک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *