دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه / اخبار / دولت رسما بهای مرغ، تخم مرغ و لبنیات را از امروز افزایش داد

دولت رسما بهای مرغ، تخم مرغ و لبنیات را از امروز افزایش داد

اؤیرنجى: ستاد تنظیم بازار در ایران در اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه از امروز، بهای مرغ، تخم‌مرغ و لبنیات تحت عنواناصلاح ومتناسب‌سازی قیمتافزایش پیدا می‌کند گفته است که افرادی که یارانه کمک معیشتی بابت ماه اول به حساب آن‌هاواریز شده، می‌توانند از ساعات پایانی امشب این مبلغ را برداشت کنند.

این اطلاعیه با اعلاماصلاح و متناسب سازی قیمت کالا‌های مشمول طرح (روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات)” گفته استکه به پیشنهاد سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و تصویب ستاد تنظیم بازار، سقف قیمت کالا‌هایمذکور تعیین و به واحدهای صنفی ابلاغ شده که از روز پنجشنبه، امروز،به تدریج مجاز به اعمال قیمت‌های جدیدهستند.”

این ستاد افزوده است که استانداران نسبت بهمتناسب‌سازی قیمت کالا‌ها در هر استان و نظارت بر رعایت قیمت‌ها،اقدامات لازم را بعمل خواهند آورد“.

اطلاعیه ستاد تاکید کرده است یارانه نان و دارو مانند گذشته برای تمامی دهک‌ها و اقشار جامعه برقرار است و بهایآنهامشمول تغییر قیمت نخواهد شد“.

براساس این اطلاعیه، افرادی که در این طرح به هر دلیل مشمول دریافت یارانه نشده‌اند، می‌توانند درخواست رسیدگیمجدد به وضعیت خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کنند و در مورد کسانی که یارانه کمکمعیشتی آن‌ها مورد تایید قرار گیرد، این کمک به‌طور کامل و از ابتدای اجرای طرح محاسبه و پرداخت خواهد شد.

بیشتر بخوانید

از ترس اعتراضات وزارت کشور دستور داد تمام مسابقات فوتبال در جغرافیای ایران نام بدون تماشاگر برگزار شود

اؤیرنجی: به بهانه کرونا اما از واهمه بالا گرفتن اعتراضات به نابرابری، وزارت کشور دستور …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *