خانه / اخبار / دو دانشجوی دختر و پسر در حادثه آتش سوزی دانشگاه قزوین مجروح شدند!

دو دانشجوی دختر و پسر در حادثه آتش سوزی دانشگاه قزوین مجروح شدند!

اؤیرنجى: دیروز یکشنبه ۹ تیر ماه سال ۱۳۹۸ یک دختر و یک پسر دانشجو در آتش سوزی دانشگاه قزوین آزربایجان جنوبی دچار سوختگی و جراحت گردیدند!

به گزارش اؤیرنجى به نقل از منابع آگاه جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در دانشگاه قزوین و استناد به رسانه های محلی ؛ در حادثه انفجار و آتش سوزی که دیروز یکشنبه ۹ تیرماه سال ۱۳۹۸ در آزمایشگاه دانشکده علوم پایه دانشگاه قزوین به ساعت ۱۰ صبح وقوع پیوست،یک دانشجوی دختر از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی و یک دانشجوی پسر نیز از شوک انفجار و قدرت تخریب آن دچار مصدومیت و مجروحیت گردید!

شدت انفجار در این حادثه به قدری بود که شیشه ها و درها را تخریب کرد.

مجتبی نظری رئیس سازمان آتش نشانی قزوین در گفتگو با رسانه ها با بیان اینکه هنوز علت حادثه مشخص نیست تأکید کرد: در این حادثه یک دانشجوی خانم از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی و دانشجوی دیگری نیز به دلیل انفجار دچار شوک شده بودند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

با اینکه مسئولان شوونیسم فارس از اعلام دلایل وقوع حوادث اینچنینی در دانشگاه های آزربایجان جنوبی سر باز میزنند اما قابل ذکر می باشد که غیر استاندارد بودن آزمایشگاه های این دانشگاه ها و عدم مجهز بودن به لوازم و ابزار کار ایمنی و اکثرا استفاده از مواد آزمایشگاهی فرسوده و ابزارآلات پوسیده علت حوادث اینچنینی است که باعث نابودی زندگی دانشجویان آزربایجانی می گردد.

بیشتر بخوانید

ویزای ۲۰ دانشجوی ایرانی در یکماه توسط آمریکا لغو گردیده است!

اؤیرنجى : شبکه «ان‌بی‌سی» گزارش داده است که وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا، روادید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *