خبر فوری
خانه / اخبار / رژه “پ.ک.ک” در مقابل شهرداری سلماس ؛ خیانت های شهروز برزگر و فرماندار خائن سلماس پایانی ندارد! + ویدئو

رژه “پ.ک.ک” در مقابل شهرداری سلماس ؛ خیانت های شهروز برزگر و فرماندار خائن سلماس پایانی ندارد! + ویدئو

اؤیرنجى : بنا بر خبرهای رسیده از فعالین ملی آزربایجانی از شهرستان سلماس ، حامیان تروریسم کوردی و اکراد مهاجر به شهرستان تورک نشین سلماس روز یکشنبه ۲۷آبان ماه سال ۱۳۹۷ با مساعدت ها و خیانت های شهروز برزگر به عنوان نماینده و اصغری فرماندار سلماس به برپایی رژه و کنسرت شبانه در مقابل شهرداری این شهر مبادرت ورزیدند!

به گزارش اؤیرنجى به نقل از فعالین ملی آزربایجانی در شهرستان سلماس و استناد از فیلم های منتشره در شبکه های مجازی ؛ یکشنبه شب ۲۷ آبان ماه سال ۱۳۹۷ همزمان با سفر رئیس جمهور دروغگوی شوونیسم فارس به غرب آزربایجان خیانت های نماینده و فرماندار خائن سلماس موجبات برپایی رژه و کنسرت کوردی در مقابل شهرداری این شهر تورک نشین را فراهم آورد.

فعالین آزربایجانی گفته اند که فرماندار سلماس با توصیه های شهروز برزگر نماینده مانقورد این شهرستان اجازه برپایی رژه و کنسرت کوردی در مقابل شهرداری این شهر را به مدت دو روز صادر کرده و به همین دلیل طرفداران تروریسم کوردی و اکراد مهاجر این شهرستان با تجمع در پرترددترین میدان این شهر و استفاده از بلندگوهای شهرداری سلماس میتینگی به نفع اکراد در منطقه به راه انداخته اند.

گفته ها حاکی است که با وجود مراجعات پی در پی هنرمندان تورک برای اجرای کنسرت به زبان تورکی در این شهرستان اصغری به عنوان فرماندار به بهانه های واهی از صدور مجوز امتناع ورزیده لاکن به راحتی برای اکراد مهاجر اجازه برگزاری تجمع و کنسرت شبانه در مقابل شهرداری این شهر را صادر نموده است .

فعالین ملی آزربایجانی در این شهر به جهت اعتراض همزمان با برگزاری این میتینگ کوردی شبانه به دفتر فرمانداری و نماینده این شهر برای برچیدن این خیانت مراجعه نموده و با وجود اصرار فراوان اجازه دسترسی و دیدار با این دو مانقورد سلماسی را نیافته اند!

شهروندان تورک سلماسی به همراه فعالین ملی این شهرستان هشدار داده اند که در صورت برچیده نشدن این خیانت ها با تجمع در مقابل فرمانداری و شهرداری سلماس خود به برخورد با این زیاده خواهی های اکراد مهاجر و خیانت های مانقوردان خواهند پرداخت.

بیشتر بخوانید

عباس لسانی ؛ در صورت عدم تحویل اوراق پرونده اش تا ۴۸ ساعت دیگر دست به اعتصاب غذا خواهد زد

اؤیرنجى: عباس لسانی فعال ملی و سیاسی سرشناس آزربایجانی محبوس در زندان اردبیل اعلام نمود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *