خانه / اخبار / زنگ خطر جدی برای تیکان تپه و آزربایجان با اقدامات و تحرکات موذیانه ی چند روز اخیر کردهای تروریست در منطقه

زنگ خطر جدی برای تیکان تپه و آزربایجان با اقدامات و تحرکات موذیانه ی چند روز اخیر کردهای تروریست در منطقه

اؤیرنجى: خبرهای رسیده از فعالین ملی آزربایجانی در شهر تیکان تپه در آزربایجان غربی از فعال شدن گروه های تروریستی کردی در این منطقه و حمایت های آشکار هواداران این تروریستها در سطح شهر با گرداندن نمادها و پارچه های منسوب به این گروه ها حکایت می نماید.

شهر تیکان تپه متاسفانه در اثر غفلت مردم و بی کفایتی مسئولین و مقامات امنیتی منطقه، جولانگاه فزون خواهی ها و جنبش های تروریستی مخفی و آشکار کردهای مهاجر گردیده است.

تصاویر گویاست؛ برافراشان پارچه ی موسوم به پرچم کردستان در بالای قله ی کوه بزرگ بالقیز و پخش اعلامیه های حمایتی از حزب تروریستی دموکرات کردستان عراق در چند روز گذشته، گستاخی و وقاحت اکراد به خاک مقدس آزربایجان و شهر تیکان تپه را به بیش تر از پیش نمایان می کند و آن چه که پیداست خواب مسئولین و بی توجهی مردم اگر نسبت به اشتهای سیری ناپذیر اکراد تروریست ادامه دار باشد؛ می تواند طبعات جبران ناپذیری برای منطقه به همراه داشته باشد.

این اعلان جنگ آشکاری است از سوی دشمنان خاک مقدس آزربایجان که سال های متمادی با حمایت دول های بزرگ منطقه، برای پیشبرد اهداف سیستماتیک، پا به حریم مقدس تورک های ساکن در ایران گذاشته اند و به تدریج و با سوء استفاده از روزه ی سکوت مسئولین امنیتی و انتظامی، دامنه ی اقدامات تروریستی شان وسیع تر از قبل می گردد.

باید در برابر توطئه های شوم دشمنان در دفاع از تمامیت ارضی خاک مقدس آزربایجان بیش از پیش بیدارتر و متحدتر شویم؛ آزربایجان خاکی برای پیش کشی به اکراد مهاجر ندارد.

 

بیشتر بخوانید

دیدار‌ فعالین ملی آزربایجانی ساکن اردبیل با میثم جولانی پس از آزادی

اؤیرنجى: فعالین ملی آزربایجانی ساکن اردبیل اردبیل شامگاه دیروز سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹٨ به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *