پنج شنبه - ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / ضرب و شتم دانشجوی تورک توسط دو عنصر وابسته به گروه های تروریستی کرد در دانشگاه صنعتى اورمیه!

ضرب و شتم دانشجوی تورک توسط دو عنصر وابسته به گروه های تروریستی کرد در دانشگاه صنعتى اورمیه!

اؤیرنجى : احسان نعمانزاده‌ دانشجوی تورک دانشگاه صنعتی اورمیه(رشته برق) بدنبال بحث بر سر هویت اورمیه بدست دو دانشجوی کرد مریوانی به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شده است!

جامعه‌ی کورد در خاورمیانه علارغم اینکه خود سالها از دول منطقه مورد انواع آزار و اذیت قرار گرفته اکنون خود به مرور زمان به هیولای خونخواری مبدل گشته که در پی سلطه‌طلبی، حکمرانی و بلعیدن مناطق ملی دیگر ملل موجود در منطقه می‌باشد.

اشغال شهر تورکمان‌نشین کرکوک، اشغال و پاک‌سازی‌های وسیع ائتنیکی بیش از ۳۰% خاک‌های سوریه که با حمایت دول غربی صورت گرفته است، در حالیکه جمعیت کوردها در سوریه حتی ۵% جمعیت کل را تشکیل نمی‌دهند و تکرار رویه مشابه توسعه‌طلبی ارضی بر مناطق تورک‌نشین در آزربایجان همگی گواه وجود هیولای خونخوار یاد شده می‌باشد که مسئله‌ای حیاتی و اصلی برای ملل صلح‌جو و صلح‌طلب منطقه از جمله ملت تورک ‌می‌باشد.

وجود صدها گروه تروریستی کرد سازمان‌یافته بین‌المللی که از سوی برخی دول غربی به عنوان چماغی برای پیشبرد نقشه‌ها و نیروی زمینی مسلح در خاورمیانه بکار بسته می‌شود اکنون مهمترین عامل خطر برای بقاء تمامی ملل صلح‌جوی غیرکرد منطقه می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید

حکم یک قاضی دادگاه فدرال در واشنگتن علیه ایران و سوریه

اؤیرنجى :رندالف ماوس، قاضی دادگاه فدرال در واشنگتن، پایتخت آمریکا، دولت‌های ایران و سوریه را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *