خانه / آذربایجان / عضو کانون وکلای آزریایجان شرقی از احضار حامد لک به دادسرای تبریز خبر داد.

عضو کانون وکلای آزریایجان شرقی از احضار حامد لک به دادسرای تبریز خبر داد.

اؤیرنجى: وکیل کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی از پیگیری قضایی توهین جنسی دروازه بان پرسپولیس علیه یک کودک در تبریز خبر داد.

سینا‌ یوسفی افزود: نام برده علاوه بر رسیدگی به تخلف اش توسط کمیته انضباطی با توجه به اینکه وی مرتکب جرم شده‌ و محل وقوع جرم نیز تبریز است باید در دادسرای تبریز حاضر و پاسخگوی اعمال ارتکابی خود باشد.

وی با اشاره به پیگیری پلیس فتای استان در این خصوص اظهار داشت: در صورت عدم حضور با اعطای نیابت وی به تبریز منتقل و مورد بازجویی قرار خواهد گرفت.

یوسفی تصریح کرد: درست است که بستر وقوع جرم فضای مجازی نیست ولی انتشار فیلم توهین و تهدید این فرد در فضای مجازی افکار عمومی آزربایجان را جریحه‌دار کرده و پلیس فتای استان به جد پیگیر موضوع است.

وی تاکید کرد: تبریز و آزربایجان ارمغان آورنده قانون و مشروطه به ایران بوده و جلوی اینگونه توهین ها را با قانون خواهد گرفت.

حامد لک دروازه بان پرسپولیس در جریان دیدار ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران در استادیوم بنیان دیزل تبریز به کودک توپ جمع کن کنار میدان توهین های رکیک جنسی گفت که انتشار آن در فضای مجازی موجی از ناراحتی و آزردگی را بین مردم آذربایجان ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید

دستگیری مسافر ایرانی در آغری به جرم حمل داروهای مخدر

اؤیرنجی: یک مسافر ایرانی در شهر آغری ترکیه به جرم حمل داروهای مخدر دستگیر شد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *