دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه / آذربایجان / علی حاج محمدی ؛زخمی شدن فعال ملی آزربایجانی در نتیجه شلیک گلوله توسط نیروهای امنیتی در سولدوز!

علی حاج محمدی ؛زخمی شدن فعال ملی آزربایجانی در نتیجه شلیک گلوله توسط نیروهای امنیتی در سولدوز!

اؤیرنجی : علی حاج محمدی فعال ملی آزربایجانی ساکن  سولدوز توسط مأموران لباس شخصی در محل کار وی مورد ضرب گلوله قرار گرفت.

مأموران لباس شخصی با مراجعه به محل کار علی حاج محمدی فعال ملی شناخته شده آزربایجان جنوبی از سولدوز اقدام به دستگیری وی نموده اند، که در مقابل وی به خاطر عدم وجود حکم قضایی از همراهی ماموران لباس شخصی امتناع کرده که در نتیجه مورد هجوم چندین مامور واقع می شود، سپس یکی از مأموران لباس شخصی با شلیک دو گلوله به پای فعال ملی علی حاج محمدی، وی را به شدت زخمی میکند.

علی حاج محمدی توسط اطرافیان به بیمارستان سولدوز منتقل شده و پس از ساعت ها عمل جراحی هر دو گلوله از پای وی بیرون در آورده شده.

جو امنیتی بیمارستان به هنگام عمل جراحی وی به شدت تحت کنترل عوامل اطلاعات سپاه و نیروی انتظامی رژیم تورک ستیز ایرام بوده است.

در‌حالی این فعال مدنی آزربایجان به اتهام فعالیت صرفا مدنی با سلاح گرم نیروهای امنیتی زخمی میشود که کارتال های مواد مخدر‌ و‌ عضو گروه‌ تروریستی پ ک ک‌ در غرب آزربایجان‌ به عنوان خیر معرفی شده و با سرداران رده بالای سپاه عکس یادگاری میگیرند!

در روزهای گذشته کارتل بین المللی مواد مخدر یعنی زیندشتی توسط رسانه‌های سپاه تروریستی پاسداران رژیم ایران به عنوان خیر نمونه معرفی شده بود. شب گذشته نیز فرماندهان سپاه با دیگر مافیای مواد مخدر منطقه یعنی سیمیتکو پز داده بودند.

بیشتر بخوانید

از ترس اعتراضات وزارت کشور دستور داد تمام مسابقات فوتبال در جغرافیای ایران نام بدون تماشاگر برگزار شود

اؤیرنجی: به بهانه کرونا اما از واهمه بالا گرفتن اعتراضات به نابرابری، وزارت کشور دستور …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *