خبر فوری
خانه / اخبار / فشارهای غیر انسانی نهادهای شوونیسم فارس بر خانواده “عباس لسانی” تشدید شده است!

فشارهای غیر انسانی نهادهای شوونیسم فارس بر خانواده “عباس لسانی” تشدید شده است!

اؤیرنجى : مانقوردان اتاق اصناف اردبیل با همکاری نهادهای امنیتی شوونیسم فارس در استان اردبیل فشارها و تهدیدات غیرانسانی خود بر علیه خانواده آقای “عباس لسانی ” را تشدید نموده و طی پیامی که امروز به مورخه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ به تلفن همراه علی لسانی فرزند آقای لسانی ارسال شده نموده اند از ایشان خواسته اند که به بازرسی نظارت اتاق اصناف مراجعه نمایند، همچنین قید نموده اند که واحد صنفی ایشان نیز پلمپ خواهد گردید.

پیشتر نیز آقای علی لسانی تهدید شده بود که مغازه وی توسط مسئولین اداره اصناف پلمپ خواهد گردید در آخرین مورد طی اخطاری که به ایشان در تاریخ ۱۸ آذر۱۳۹۷ ارسال گردیده بود از وی خواسته بودند که مواد فاسد شدنی را از داخل مغازه جمع نماید زیرا پس از پلمپ مغازه فک آن پیگیرد قانونی برای ایشان خواهد داشت.

آقای لسانی نیزصبح روز به تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ پس از مراجعه به اتاق اصناف خواستار پاسخگویی مسئولین مربوطه در خصوص علت ارسال ابلاغیه پلمپ و مانع تراشی برای صدور مجوز فعالیت شده بود که مسئولین مربوطه از ایشان خواسته بودند تا به اداره اماکن مراجعه نماید زیرا از نظر آنها واحد صنفی ایشان هیچگونه مشکلی از بابت صدور مجوز کسب ندارد و ایشان باید با اداره اماکن مشکل خود را حل کند. پس از مراجعه علی لسانی به اداره اماکن خواستار ارائه دلایل و علل ممانعت آن اداره در صدور پروانه کسب به صورت کتبی می شود که رئیس اداره اماکن آقای بیدار از دادن جواب خودداری کرده و فقط گفته اند دستور داریم که این مغازه باید حتمن پلمپ گردد.

فرزند آقای لسانی با کنار هم چیدن پازل فشارها بر خانواده و تدوام آن به هر طریق ممکن این مورد را نیز در راستای پروژه فشار از سوی اداره اطلاعات می داند.

علی رغم انتقاد سازمانهای حقوق بشری از حکومت ایران به دلیل آزار و اذیت فعالین و زندانیان عقیدتی کماکان این رویه غیرانسانی توسط مسئولین امنیتی پیگیری می شود .

لازم به یاد آوریست آقای علی لسانی در چند ماه اخیر تحت فشار قرار گرفته است که مغازه “تعمیرات طلا” خویش واقع در بازار مجیدیه اردبیل را تعطیل نماید که ایشان در این خصوص مقاومت کرده و تن به درخواست های غیرقانونی مامورین واحد صنفی نداده است و اعلام نموده است در مقابل این خواست ها و پلمپ غیر قانونی مغازه اش مقاومت خواهد کرد

 

بیشتر بخوانید

نظربایف، رئیس افتخاری مادام العمر شورای تورک شد

نورسلطان نظربایف رئیس جمهور سابق قزاقستان، به پیشنهاد رجب طیب اردوغان و با تصویب دیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *