چهارشنبه - ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه / اخبار / لپ تاپ گرانتر از پراید ؛ قیمت برخی لپ تاپ در جغرافیای ایران نام به ۲۰۰میلیون رسید!

لپ تاپ گرانتر از پراید ؛ قیمت برخی لپ تاپ در جغرافیای ایران نام به ۲۰۰میلیون رسید!

اؤیرنجى : در روزهای اخیر به ‌دلیل افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش پول رژیم ایران قیمت لپ‌تاپ در جغرافیای ایران نام به‌طور چشمگیری افزایش یافته، تا جایی که یک مدل لپ‌تاپ دل در بازار با قیمت نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

عدم تخصیص ارز و وقفه در واردات دو عامل اصلی گران شدن لپ‌تاپ در بازار عنوان شده است. از سوی دیگر شیوع ویروس کرونا، دور کاری، برگزاری کلاس‌های آنلاین مدارس و دانشگاه‌ها و در نهایت توصیه به ماندن در خانه در روزهای قرنطینه سبب شد تقاضا به میزان زیادی افزایش پیدا کند.

این در حالی است که در روزهای اخیر به‌دلیل افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش پول و انتظارات تورمی، خریداران به سمت بازار لپ تاپ و تبلت در جغرافیای ایران نام هجوم برده‌اند. این عوامل موجب شد قیمت لپ‌تاپ به‌طور چشمگیری افزایش یابد تا جایی که یک مدل لپ‌تاپ دل در بازار با قیمت نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان معامله شد.لپ‌تاپ یکی از همان کالاهایی است که قیمت آن در سال جاری افزایش چشمگیری داشته است.

در حال حاضر اکثر برندهای موجود در بازار جغرافیای ایران، لپ‌تاپ‌هایی دارند که قیمت آنها از یک پراید صفر هم گران‌تر است. یکی از نمونه‎های آن لپ‌تاپ DELL Precision 17 M7720 FHD که قیمت آن ۱۸۳ میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید

افشاگری خبرنگار اوکراینی ؛ هواپیماهای باری ارمنستان وظیفه حمل سلاح از روسیه را به عهده دارند!

اؤیرنجى : طی چند روز گذشته هواپیماهای باری ارمنستان اشغالگر یکی پس از دیگری در فرودگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *