خبر فوری
خانه / اخبار / ماجرای دفتر میدان ولیعصر سلمان خدادادی و وجاوز به خانم نوید پور چیست؟

ماجرای دفتر میدان ولیعصر سلمان خدادادی و وجاوز به خانم نوید پور چیست؟

اؤیرنجى : در روزهای گذشته اکبر اعلمی یکی از نمایندگان پیشین مجلس نیز پس از رسانه ای شدن موضوع در شبکه تلویزیونی گوناز تی وی تایید کرد که جسد خانمی به نام زهرا نوید پور در منزلش پیدا شده است. آنگونه که اعلمی نماینده ادوار مجلس مدعی شده این خانم همان فردی است که پیش از این مدعی بوده که سلمان خدادادی او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است

به گزارش اؤیرنجى به نقل از رویداد ۲۴ ؛ در فایل صوتی که در فضای مجازی منتشر شده بود، مکالمه‌ای با زبان تورکی انجام می‌شود که در آن حاشیه‌هایی همچون رفتن این خانم به «دفتری در میدان ولیعصر» مطرح می‌شود. صدایی که گفته شده منتسب به سلمان خدادادی است، به خانم می‌گوید چرا به دفتر میدان ولیعصر رفته و او را تهدید کرده است.

خبرنگار رویداد۲۴ برای بررسی این موضوع با سلمان خدادادی تماس گرفته بود. از خدادادی پرسیده بود در فایل صوتی پیشین نامی از دفتر شما در میدان ولیصر به میان می‌آید. آیا شما دفتری در خیابان ولیعصر دارید؟ او پاسخ داده بود «اصلا دفتری در خیابان ولیعصر ندارد.»

این در حالی است که اطلاعات سایت بیمه مرکزی نشان می‌دهد دفتر بیمه ایران با کد نمایندگی ۲۰۲۰۳ در میدان ولیعصر متعلق به سلمان خدادادی است.

برای اطمینان از این موضوع با دفتر بیمه ایران تماس گرفتیم و پرسیدیم آیا این دفتر بیمه متعلق به سلمان خدادادی نماینده مجلس است یا خیر؟. پاسخ اینگونه بود: «بله دفتر متعلق به دکتر خدادادی است، دیروز هم به اینجا آمده بود.»

در تماسی مجدد با سلمان خدادادی از او پرسیدیم آیا کسی به نام زهرا نویدپور می‌شناسد و آیا دفتر بیمه ولیعصر متعلق به اوست؟ او پاسخ داد چنین فردی را نمی‌شناسد و تاکید کرد دفتر بیمه در میدان ولیعصر هم ندارد.

مهدی علیمرادی دادستان شهرستان ملکان نیز خبر درگذشت زهرا نویدپور را تایید کرده و گفته برای بررسی بیشتر، جسد به پزشکی قانونی اعزام شده است.

پس از اعلام دادستان ملکان مجددا با سلمان خدادادی تماس گرفتیم. متن گفت‌وگوی کوتاه با خدادادی به شرح زیر است:

خبرنگار: دادستان گفته جسد خانم زهرا نویدپور به پزشکی قانونی اعزام شده است. شما هم از ماجرا اطلاع دارید؟

سلمان خدادادی: اصلا در جریان موضوع نیستم.

خبرنگار: نام شما هم در آن گزارش آمده بود

سلمان خدادادی : توضیحاتی که دادستان داده این نیست. دادستان گفته ماجرا خودکشی بوده است

خبرنگار: خانم نویدپور گفته بودند به دفتر میدان ولیعصر شما رفته‌اند. اما شما پیش از این به ما گفته بودید هیچ دفتری در میدان ولیعصر ندارید.

سلمان خدادادی: آنجا رفت و آمد ،ندارم.

خبرنگار: منظورمان رفت و آمد نیست. دفتر متعلق به شما هست یا خیر؟!

سلمان خدادادی: شما بعدا تماس بگیرید، با شما صحبت می‌کنم.

خبرنگار: با شعبه آنجا تماس گرفتیم و تایید کردند دفتر متعلق به شماست. سایت بیمه مرکزی نیز اطلاعات شما را نشان می‌دهد.

سلمان خدادادی: کارمندان زیادی آنجا هستند و من آنجا رفت و آمد ندارم. «احتمالا» دفتر به نام من باشد، اما متعلق به افرادی است که همانجا کار می‌کنند.‼️

به گزارش رویداد۲۴ به جز فایل صوتی که مدتی پیش منتشر شده بود، فایل تصویری نیز منتشر شد که در آن زهرا نویدپور مدعی شده دو نفر از نزدیکان سلمان خدادادی او را تهدید کرده‌اند.
به گفته زهرا نویدپور پس از آن بارها توسط نزدیکان نماینده ملکان، از جمله «مسعود هاشم پور»، خواهر زاده خدادادی و مدیر کل امور حقوقی شهرداری تبریز و نیز «کمال خوش پیمان»، نیروی وزارت اطلاعات #تهدید شده است.
اما سلمان خدادادی گفته این افراد را اصلا نمی‌شناسد.

زهرا نوید پور در فایل تصویری که پیش از مرگش منتشر کرده بود، گفته برای پیگیری موضوع به شورای نگهبان نیز رفته و شورای نگهبان از او خواسته به صورت قانونی شکایت کند. تماس خبرنگار رویداد۲۴ با روابط عمومی شورای نگهبان نیز بی‌نتیجه ماند و اطلاعاتی از صحت این ادعا به دست نیامد

 

 

بیشتر بخوانید

“امیر ستاری” با وجود اعتصاب غذای خشک به زندان رجایی شهر منتقل گردید!

  اؤیرنجى : خبرهای نگران کننده ای از وضعیت سلامت “امیر ستاری” فعال ملی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *