خانه / اخبار / مانقوردان اداره اطلاعات موغان ؛ خانواده “سجاد منادی” را مورد آزار و تهدید قرار داده اند!

مانقوردان اداره اطلاعات موغان ؛ خانواده “سجاد منادی” را مورد آزار و تهدید قرار داده اند!

اؤیرنجى : مانقوردان اداره اطلاعات شوونیسم فارس در شهرستان موغان در حال پرونده سازی به اتهام واهی دیوارنویسی علیه فعال ملی آزربایجانی آقای ” سجاد منادی” هستند و با تماس های تلفنی مکرر خانواده وی را مورد تهدید و آزار قرار داده اند.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از فعالین جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در شهرستان موغان ؛ مانقوردان اداره اطلاعات که پس از هجوم آوردن به منزل پدری آقای “سجاد منادی ” و مواجه شدن با عدم حضور وی در منزل به ضبط کتابها و ابزار ارتباطی الکترونیکی این فعال ملی آزربایجانی مبادرت نموده بودند در پی عدم موفقیت در بازداشت وی با تماس های تلفنی مکرر خانواده این فعال مدنی را مورد تهدید و آزار پی در پی قرار داده اند.

مامور مانقورد اداره اطلاعات شهرستان موغان طی تماسی به روز پنج شنبه مورخ ۲۲ شهریور سال ۱۳۹۷، با لحنی تهدید آمیز به خانواده این فعال گفته است: «اگر سجاد خود را معرفی نکند اتومبیلش توسط اداره ضبط شده و هزینه سنگینی پرداخت خواهید کرد.»

مامور اطلاعاتی همچنین از باز شدن پرونده‌ای تحت عنوان «دیوار نویسی» برای سجاد منادی خبر داده است.

منابع آگاه در حرکت ملی آزربایجان جنوبی خبر داده اند که اداره اطلاعات شهرستان موغان می‌خواهد تمامی دیوار نویسی‌های این شهرستان را به گردن سجادمنادی بیندازد.

خاطر نشان می سازیم که ؛ صبح چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ماموران اطلاعاتی به خانه‌ی پدری آقای«سجاد منادی» از فعالین ملی آزربایجانی شهرستان موغان هجوم برده و به تفتیش منزل این فعال تورک آزربایجانی پرداخته بودند.

به هنگام هجوم ماموران، سجاد منادی در خانه نبوده و ماموران نتوانستند وی را دستگیر کنند. سپس «حضرتی»؛ رئیس اداره اطلاعات پارساآباد-موغان به اتفاق چند مامور، به صورت غیرقانونی و بدون حکم قضائی، اتومبیل سجادی منادی را از تعمیرگاه برداشته و با خود برده‌اند.

ماموران پس از تفتیش منزل پدری سجاد منادی، کیس کامپیوتر، فلش مموری، پاسپورت و کارت ملی این فعال تورک آزربایجانی را با خود برده اند.

اتومبیل این فعال تورک آزربایجانی به محوطه اشغالی اداره اطلاعات شهرستان موغان منتقل شده است.

بیشتر بخوانید

 آمریکا یک پهپاد متعلق به رژیم ایران را در خلیج عربی سرنگون کرد 

اؤیرنجى : دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که یک پهپاد متعلق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *