خانه / اخبار / محمدرضا نقدی ؛ تروریست عراقی الاصل با حکم خامنه ای معاون فرمانده سپاه شد!

محمدرضا نقدی ؛ تروریست عراقی الاصل با حکم خامنه ای معاون فرمانده سپاه شد!

اؤیرنجى : علی خامنه‌ای دیروز طی حکمى ، “محمد رضا نقدی” تروریست عراقی الاصل و فرمانده پیشین بسیج را به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران تروریستی رژیم ایران گماشت!

به گزارش اؤیرنجى؛ علی خامنه ای محمدرضا نقدی را به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران تروریستی رژیم ایران انتخاب و علی فدوی فرمانده پیشین نیروی دریایی سپاه را نیز به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه گماشت! در حکمی که از سوی  علی خامنه‌ای، رهبر رژیم ایران، روز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت، صادر شد، خطاب به علی فدوی تاکید کرده است:”ایفاء نقش جهادی و انقلابی، سطح آمادگی‌های عملیاتی و پیشرفت مقتدرانه ماموریت‌های سپاه مورد نظر می‌باشد”.

علی فدوی، متولد ۱۳۴۰ در اردستان، در سال ۱۳۹۴، به همراه چهار تن از فرماندهان سپاه، در جریان توقیف شناورها و بازداشت تفنگداران آمریکایی در  جزایر خلیج عربی، از علی خامنه‌ای نشان فتح دریافت نموده بود.

در حکم محمدرضا نقدی نیز تصریح شده است که وی بدلیل تجارب و ظرفیت‌های کارشناسی در سپاه و بسیج به عنوان معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شده است.

محمدرضا نقدی که زاده عراق است در سال‌های نخست پس از انقلاب اسلامی، وارد مجلس اعلاء اسلامی عراق، شد. مجلس اعلاء اسلامی عراق از پشتیبانی رژیم تروریستی ایران برخوردار بود.

شورای امنیت سازمان ملل متحد در سال ۲۰۰۸ نام محمد رضا نقدی را در فهرست تحریم قطعنامه ۱۸۰۳ قرار داده و وی را به نقض تحریم‌های بین المللی علیه ایران متهم کرده است وی همچنین سرکوب کوی دانشگاه تهران در ۱۸ تیر ۱۳۷۸ نقش اساسی داشته است.

 

بیشتر بخوانید

نخست وزیر پاکستان ؛ در مورد مسئله جامو و کشمیر دولت هند را به فاشیسم متهم نمود!

اؤیرنجى: عمران خان نخست وزیر پاکستان در حساب توئیتر خود تصمیم اخیر هند در مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *