پنج شنبه - ۹ بهمن ۱۳۹۹
خانه / آذربایجان / محمدپور، معالی و داننده ؛ جلسه بیدادگاه رسیدگی به اتهامات بر علیه سه فعال آزربایجانی ساکن اردبیل برگزار گردید!

محمدپور، معالی و داننده ؛ جلسه بیدادگاه رسیدگی به اتهامات بر علیه سه فعال آزربایجانی ساکن اردبیل برگزار گردید!

اؤیرنجى : دیروز یکشنبه دوم آذر ماه ۱۳۹۹ اولین جلسه بیدادگاه رسیدگی به اتهامات آقایان احمد محمدپور، علی معالی و رامین داننده از فعالین مدنی بازداشت شده در اعتراضات مهر ماه آزربایجان در شعبه ی دوم بیدادگاه انقلاب و عمومی اردبیل به ریاست قاضی «عبداله قدیمی» برگزار شد.

پیشتر فعالین مذکور با اتهام “اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی” در شعبه دهم بازپرسی بیدادسرای عمومی و انقلاب شهید بهشتی اردبیل به ریاست بازپرس «بابک نونهال» تفهیم اتهام و راهی زندان شده بودند.

خاطر نشان سازیم احمد محمدپور ، علی معالی و رامین داننده سه تن از فعالین ملی مدنی آزربایجانی ساکن اردبیل  روز پنجشنبه ۹مهرماه ۱۳۹۹ در تجمع حمایتی از عملیات آزادسازی قاراباغ و اعتراض به کمکهای لجستیکی حکومت ایران به ارمنستان با ضرب و جرح شدید در میدان شریعتی اردبیل توسط نیروهای امنیتی انتظامی بازداشت شده بودند که از میان آنان احمد محمد پور با تامین قرار وثیقه ۴۵۰ میلیون تومانی، علی معالی و رامین داننده نیز با تامین قرار وثیقه هر کدام ۳۵۰ میلیون تومانی  موقتا تا پایان مراحل دادرسی از زندان مرکزی اردبیل بند قرنطینه آزاد شده بودند.

بیشتر بخوانید

ظریف در دیدار با پاشینیان از تاکید خامنه ای به حضور ارامنه در قاراباغ پرده برداشت!

اؤیرنجى : محمدجواد ظریف، وزیر خارجه رژیم ایران عصر چهارشنبه (۸ بهمن) در دیدار با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *