خانه / آذربایجان / محکومیت توطئه، نفرت پراکنی و آتش افروزی گروه های تروریستی در سولدوز + ویدئو

محکومیت توطئه، نفرت پراکنی و آتش افروزی گروه های تروریستی در سولدوز + ویدئو

اؤیرنجى: گروه های تروریستی فعال در منطقه با سو استفاده از یک اختلاف مالی و اجتماعی بین دو کاسب بازار به تحرکات ایذایی و گسترش نفرت پراکنی نژادی در شهر سولدوز(نقده) پرداخته در تلاش برای ایجاد بحران هدفدار و مغرضانه هستند.

در پی وفات یکی از طرفین مورد اختلاف مالی، تعدادی از هواداران تروریستم فعال با نفرت پراکنی اقدام به ایجاد تجمع و رعب و وحشت در سطح شهر سولدوز(نقده) پرداخته اند.

با توجه به اخلال امنیت شهروندان توسط هواداران گروه های تروریستی، مردم معترض شهر سولدوز(نقده) نیز در اعتراضات و محکومیت، سو استفاده هواداران تروریسم از یک مسئله اجتماعی نیز تجمع کرده اند.

بعد از اعتراضات عرب های الاهواز و اعتراضات ۲مرداد مردم آزربایجان و در شرایطی که همبستگی ملل غیر فارس اصلی ترین و مهم ترین مسئله در مبارزه با رژیم دیکتاتوری جمهوری اسلامی می باشد، تحرکات اینچنینی گروه های تروریستی فعال در منطقه و تحریک احساسات اقلیت کورد در غرب آزربایجان چیزی جز ریختن آب در آسیاب فاشیسم ایران شهری نیست.

به نظر می رسد گروه ها و احزاب و نخبه گان کورد باید به سرعت از این مسائل تبری جسته و این اقدامات مسلحانه نفرت پراکنانه را بشدت محکوم نمایند. در غیر اینصورت باید در اصل مسئله شک کرد و یقینا دست های پشت پرده در این موضوع دخیل می باشند.

یقینا گروه ها و احزاب و رسانه های جنبش ملی آزربایجان به دقت مسئله نفرت پراکنی در غرب آزربایجان توسط جریان های هوادار گروه های تروریستی فعال در منطقه را رصد می کنند.

 

بیشتر بخوانید

نرخ تورم مواد خوراکی در شهریورماه به بیش از ۶۰ درصد رسید!

  اؤیرنجی : بر اساس آمار رسمی که مرکز آمار رژیم ایران منتشر نموده، رقم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *