خانه / اخبار / معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز : چندین برابر آمار رسمی ،مبتلایان و ناقلان کرونا در سطح جامعه تردد میکنند!

معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز : چندین برابر آمار رسمی ،مبتلایان و ناقلان کرونا در سطح جامعه تردد میکنند!

اؤیرنجى : روزبه رجایی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اعلام کرد که تعداد مبتلایان قطعی به کرونا در آزربایجان شرقی به ۹۳۷نفر رسیده است اما همزمان تاکید کرد که چندین برابر آمار رسمی، مبتلایان و ناقلان در سطح جامعه در حال تردد هستند.

رجایی گفت که «روز دوشنبه نتیجه آزمایش کرونای ۷۰ نفر در استان آزربایجان شرقی مثبت بود و این روند هر روز ادامه دارد و ۷۰ الی ۸۰ مورد جدید به تعداد مبتلایان در استان افزوده می‌شود.»

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تعداد جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا در آزربایجان شرقی را تا روز دوشنبه چهار فروردین ماه ۸۸ نفر اعلام کرد.

با وجود اینکه مسئولین رژیم ایران از ارائه آمار واقعی کرونا در جغرافیای ایران نام طفره می روند لاکن هر از گاهی مسئولین محلی آماری از سطح شهرها ارائه می نمایند که خود بیانگر گستردگی این فاجعه و آمار مبتلایان و فوتی های بسیار می باشد و می طلبد که ملت تورک آزربایجان جنوبی در شرایط وخیم کنونی در خانه مانده و جان خود و شهروندان تورک را به خطر نیندازند.

 

بیشتر بخوانید

آمریکا کارزار «فشار حداکثری» بر رژیم ایران را دو برابر می کند!

اؤیرنجى : برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا برای ایران، گفت، «سیاست ما تمدید تحریم تسلیحاتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *