خانه / اخبار / ملیکا قاراگؤزلو ؛ دانشجوی آزربایجانی دانشگاه طباطبایی به کمیته انضباطی احضار شد!

ملیکا قاراگؤزلو ؛ دانشجوی آزربایجانی دانشگاه طباطبایی به کمیته انضباطی احضار شد!

اؤیرنجى : ملیکا قاراگؤزلو، دانشجو آزربایجانی و دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی به اتهام «شرکت در تجمع غیرقانونی دانشگاه» و «بدحجابی» به کمیته انضباطی احضار شد.

کانال تلگرامی «انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی» روز شنبه ۱۰ خرداد، با اعلام این خبر نوشت او «در این تجمع حضور نداشته» و «هیچ مدرکی دال بر حضور این دانشجو در تجمع خودجوش دانشگاه علامه طباطبایی موجود نیست».

همچنین انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد که احضار قاراگؤزلو به کمیته انضباطی، «برخلاف شیوه‌نامه‌ انضباطی دانشجویان، به صورت تلفنی بوده و هیچ ابلاغ کتبی‌ صورت نگرفته است.»

ملیکا قاراگؤزلو، نیز در صفحه توییترش نوشت: «وقتی گفتم من روز تجمع نبودم گفتن حالا برای تجمع‌های قبل بیا!»

قابل ذکر است که؛ ملیکا قاراگؤزلو فعال دانشجویی آزربایجانی که در جریان اعتراضات آبان ماه در تهران دستگیر شه بود  در بیدادگاه رژیم ایران ملیکا قره گؤزلو دانشجوی آزربایجانی  به تحمل شش ماه حبس تعزیری محکوم شده بود.

ملیکا دانشجوی رشته روزنامه نگاری دانشگاه علامه طباطبایی است که در تهران تحصیل می کند.این فعال فرهنگی – دانشجویی در ۲۷ آبان ماه مقابل دانشگاە تھران در پی تظاهرات اعتراضی به وضعیت وخیم اقتصادی و گرانی بنزین بازداشت شده بود.

بیشتر بخوانید

حمید رسایی خواستارمجازات مردان بی غیرت! توسط گشت ارشاد گردید!

اؤیرنجى : حمید رسایی، عضو دوره پیشین مجلس فرمایشی رژیم ایران با انتشار یادداشتی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *