خانه / اخبار / مناف هاشمی ؛ استاندار برکنار گردیده گلستان را بهتر بشناسید!

مناف هاشمی ؛ استاندار برکنار گردیده گلستان را بهتر بشناسید!

اؤیرنجى ” اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس دولت ایران پس از غیبت «مناف هاشمی» در جریان رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان استاندار گلستان را برکنار و «میرمحمد غراوی» را به عنوان سرپرست استانداری گلستان منصوب کرد.«هاشمی» در چند روز گذشته و همزمان با سیل استان گلستان در سفر خارج از کشور به سر می‌برد.

لازم به یادآوری است که استاندار گلستان که به وقت سیل، مردم بی نوای این استان را رها کرده و نوروز خود را در خارج از کشور سپری می کرد، نمونه ای از مدیران امروزی است که مرزها را یک به یک درنوردیده.

هم در دوره قالیباف در لیست املاک نجومی بوده و هم در زمانی که دولت اعتدال سر کار آمده گزینه اصلی تصدی گری پست های مهمی مثل وزارت و معاونت وزارت ورزش بوده است.

در این دولت استاندار گلستان می شود و در زمان انتخابات شورای شهر در لیست اصلاح طلبان بوده است.

استاد مناف هاشمی در دوره ای که بودجه دولت با گرفتاریهای فروش نفت در مضیقه است، بدون مدرک مرتبط گزینه اصلی ریاست سازمان امور مالیاتی هم هست. چرا که همشهری وزیر اقتصاد بهشهری است.

همسرش هم، عصمت هاشمی،‌ بیش از یک دهه است بدون حضور مستمر در محل کار و داشتن مدرک و تجربه مرتبط، در شورای شهر اصلاح طلب و اصول گرا همچنان پست دارند. چه در زمان خانم فاطمه راکعی اصلاح طلب و چه در زمان خانم مشیر همسر آقای قالیباف!

این استاندار بعد از شش روز خود را رسانده و میخواهد دوباره استاندار باشد لذا دروغبافی را شروع کرده و گفته: برای درمان جراحات ناشی از بمب شیمیایی به خارج رفته بودم!!

حالا بخاطر مردم، درمانم را نیمه کاره رها کردم و برگشتم!

اما این هماهنگی بین او و وزیر کشور انجام نشد زیرا  وزیر کشور گفت استاندار گلستان بخاطر مشکل خانوادگی که داشته و از یک ماه قبل مرخصی گرفته و به سفر یکماهه خارجه رفته است.

اما بعضی خبرها حاکی از این است که استاندار گلستان به همراه دوست دخترش «یلدا حاجی کریمخانی» سپری به سفر رفته بود.

بیشتر بخوانید

توقیف نفت کشی رژیم ایران توسط دولت جبل الطارق یکماه دیگر تمدید شد

اؤیرنجى: دادگاه عالی جبل‌الطارق توقیف نفتکش «گریس ۱» حامل نفت خام ایران به سوریه را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *