سه شنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۸
خانه / اخبار / مینی بوس دانشجویان دانشگاه آزاد بناب در محور بناب _ملکان واژگون شد !

مینی بوس دانشجویان دانشگاه آزاد بناب در محور بناب _ملکان واژگون شد !

اؤیرنجى : صبح امروز یک دستگاه مینی بوس در محور بناب – ملکان واژگون شد که حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بود.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از ایسنا ؛ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص این سانحه گفت که صبح امروز دوشنبه بر اثر واژگونی مینی بوس در محور بناب- ملکان شش نفر مصدوم شد.

فرزاد رحمانی افزود: از شش مصدوم این حادثه که در بیمارستان  خمینی  بناب تحت درمان هستند حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

همچنین عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آزربایجان شرقی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: صبح امروز به علت بارش شدید باران و لغزندگی جاده‌ها یک دستگاه مینی بوس حامل دانشجویان پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب که برای گذراندن طرح خود به بیمارستان میاندوآب اعزام می‌شدند، واژگون شد.

وی ادامه داد: به دنبال این حادثه شش نفر مصدوم شده و جهت مداوا به بیمارستان خمینی بناب انتقال یافتند که حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

خاطر نشان می سازیم ؛ اوایل دی ماه امسال نیز ۱۰ تن از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات در پی سقوط اتوبوس این دانشگاه کشته شدند که سبب اعتراض گسترده دانشجویان دانشگاه آزاد به سهل انگاری و ناکارآمدی سران نظام فاشیستی حاکم بر جغرافیای ایران نام گردید.

دانشگاه آزاد با توجه به اخذ مبالغ کلان شهریه از دانشجویان هیچ گاه نیازهای دانشجویان را به طرز شایسته ای به سرانجام نرسانیده و مسئولین این دانشگاه که از دست نشاندگان خامنه ای می باشند همیشه به فکر چاپیدن جیب های مردم و فرزندان دانشجویش بوده اند و حتی فکری به حال ناوگان حمل و نقل دانشگاه آزاد نیز ننموده اند و نتیجه اش واژگونی های پی در پی اتوبوس ها و مینی بوس های فرسوده واحد های مختلف دانشگاه آزاد و جان باختن دانشجویان بی گناه بوده است.

 

 

بیشتر بخوانید

جغرافیای زبانی تورکان یکی از بی‌نظیرترین و پهناورترین ها در جهان

تورکان از دیرباز تا کنون دارای تمدنی عظیم بوده‌اند به طوری که امروره پس از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *