سه شنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
خبر فوری
خانه / اخبار / نوسانات افزایشی بازار سکه و ارز ؛ پس از ربودن فریبکارانه دلارهای مردم توسط حکومت ایران شروع شد !

نوسانات افزایشی بازار سکه و ارز ؛ پس از ربودن فریبکارانه دلارهای مردم توسط حکومت ایران شروع شد !

اؤیرنجى : قیمت سکه امامی با افزایش ۳۴۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. سکه طرح قدیم هم با رشدی شوکه‌کننده ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید،

به گزارش اؤیرنجی به نقل از صدا و سیماى میلى حکومت فاشیستی و فریبکار جغرافیای ایران نام ؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷ در بازار آزاد با قیمت ۴۱۷ هزار تومان و دلار آمریکا هم اکنون ۱۵ هزار تومان معامله می شود.

طلا، ارز و سکه قیمت به تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۷,۰۰۰
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴,۶۱۰,۰۰۰
سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴,۴۰۰,۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی ۲,۳۵۰,۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی ۱,۱۷۵,۰۰۰

دلار ۱۵,۰۰۰ تومان
یورو ۱۷,۲۰۰ تومان

از صبح امروز نرخ فروش هر دلار امریکا در تابلوی صرافان در محدوده ۱۴ هزار و هفتصد تا ۱۴ هزار و نهصد تومان است، در ضمن این نرخ در میان دلالان کمی بالاتر از نرخ درج شده است.

ایلنا نیز نوشت: با افزایش نرخ ارز از اواخر سال گذشته، این موضوع تبدیل به یکی از مباحث مهم میان عموم شده است و دلیل آن را می‌توان در همبستگی بالای این متغیر با سایر متغیرهای اقتصادی بیان کرد.

از سویی بسیاری از مردم به دلیل تبدیل سایر دارایی‌های خود به دلار نسبت به تلاطم‌ها و نوسانات بازار حساس هستند.

در واکاوی این شرایط، بسیاری از کارشناسان عوامل اقتصادی و سیاسی بسیاری را در توضیح این شرایط معرفی می‌کنند. وجود این عوامل مختلف داخلی و خارجی باعث این نوسانات و دامنه تغییرات بالا شده است.

برای نمونه در دو هفته اخیر نرخ دلار در عرض یک هفته از بیست هزار تومان به ۱۰ هزار تومان کاهش و سپس روند افزایشی خود را از سر گرفت و از اوایل هفته دوباره در بین کانال ۱۴ و ۱۵ هزار تومان در رفت‌وآمد است.

خاطر نشان می سازیم که ؛ هفته گذشته وقتی که دلار به مرز ۲۰ هزار تومان رسیده بود حکومت فریبکار ایران با روانه ساختن قشونی ازخانواده های انتخابی سپاهیان ،بسیجیان و دیگر عناصر امنیتی و وابسته به کف خیابانها با دلارهای حکومتی فیلم سناریوی ارزان شدن ارز را بازی نمود و متاسفانه این سناریو موفقیت آمیز انجام گردید که سبب شد، بسیاری ازشهروندان دردام این فریب افتاده و دلارهای خانگی را به سپاه تروریستی حکومت ایران  تحویل داده  وحقوق قاسم سلیمانی ها و شیخ نصرالله ها وبشااراسدها را تامین بنمایند! اکنون پس از خالی نمودن جیبهای مردم از دلارهایی که به جهت آتیه و گذران زندگی خود و خانواده شان پس انداز نموده بودند و پایان یافتن نمایش فریبکارانه حکومت ،دلار با سیری صعودی به قیمت واقعی خود نزدیک شده و به زودی رکوردزنی هایش را شروع خواهد نمود.

 

 

بیشتر بخوانید

سناتور لیندزی گراهام و کوین مک کارتی: رژیم ایران مانند جانورانی زخم‌خورده اند و تنها زبان قدرت را می‌فهمند

اؤیرنجى: سناتور لیندزی گراهام عضو برجسته سنای آمریکا در مصاحبه با فاکس‌ نیوز در رابطه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *