خانه / اخبار / نژادپرستان فارس پس از حمله به کاروان کمک ها به ترکمن صحرا ؛ به تبلیعات رسانه ای این عمل نژادپرستانه پرداختند! + تصویر

نژادپرستان فارس پس از حمله به کاروان کمک ها به ترکمن صحرا ؛ به تبلیعات رسانه ای این عمل نژادپرستانه پرداختند! + تصویر

اؤیرنجى : نژادپرستان فارس و راهزنان چاقو کش در گیلان که دیروز به کاروان کمک های ملت آزربایجان به مردم ترکمن صحرا حمله ور شده و خساراتی را به تریلی حامل این کمک ها وارد نموده بودند امروز نیز با توهین به ملت تورک آزربایجان جنوبی و ترکمن صحرا به تحریک همنوعان اوباش خود جهت حمله به این کاروان ها در شبکه های مجازی پرداختند.

به گزارش اؤیرنجى ؛ کانال ها تلگرامی و شبکه های مجازی منسوب به نژادپرستان فارس پس از حمله دیروز اوباش چاقو کش به تریلی حامل کمک های مردمی ملت تورک آزربایجان جنوبی به ترکمن صحرا با افتخار آمیز قلمداد نمودن این رفتار غیر انسانی و با ادبیاتی که شایسته خودشان بود به اهانت هایشان بر علیه ملت تورک ادامه داده و بر تحریک همنوعانشان برای حمله های این چنینی پرداختند.

قابل ذکر است ؛ در حالیکه تاکنون نیروهای انتظامی و پلیس ایران هیچ برخوردی با مهاجمان نژادپرست تروریست به کامیون های حامل کمک های مردمی آزربایجان نداشته اند ؛ پس از این حمله نژادپرستانه یک کانال تلگرامی طی پستی مسئولیت حمله چاقو کشان نژاد پرست در گیلان به کامیون های حامل کمک های ملت تورک آزربایجان جنوبی به سیل زدگان ترکمن صحرا را بر عهده گرفت و به این عمل تروریستی خود افتخار کرد.

در این پست از حمله چاقو کشان به شیر مردی تعبیر شده و به راهزنی خود افتخار کرده اند ، همچنین از نوشته شدن نام آزربایجان و جملات تورکی به رفتار فاشیستی تعبیر شده و به حمله کفتار صفتانه وبزدلانه خود افتخار کرده اند.

خاطر نشان می سازیم که؛ کامیون حامل کمک‌های مردمی شهرهای اورمیه، اردبیل و خیاو”مشکین شهر” دیروز مورد حمله افراد نژادپرست چاقو کش در استان گیلان قرار گرفت که دلیل این اقدام از سوی سرنشینان خودرو وجود بنر به زبان تورکی آزربایجانی نصب شده مقابل خودرو عنوان شده است.یکی از سرنشینان کامیون در مصاحبه با مطبوعات محلی آزربایجان با تایید خبر فوق گفته است: تعداد زیادی از افراد محلی در مسیر آستانه اشرفیه و رشت با چاقو به سمت خودرو حمله‌ کرده و مانع حرکت ما شدند.

سرنشین کامیون حامل کمک‌های مردمی در پاسخ به اینکه آیا هدف مهاجمان سرقت بود یا خیر گفت: مهاجمان به دلیل نوشته تورکی که در پلاکادر مقابل خودرو بود به ما حمله کردند و با مشت و لگد به درب خودرو از ما می‌خواستند به شهر خود بازگردیم که در نهایت و بعد ساعاتی توقف با وساطت ریش‌سفیدان به طرف ترکمن‌صحرا حرکت کردیم.

درحالیکه سیل زدگان ترکمنستان جنوبی(ترکمن صحرا)، با بی توجهی سلبریتی ها، دولت و صداوسیمای ایران مواجه شدند، فعالان ملی آزربایجان جنوبی به روش های مختلف وبا وجود مانع سازی های نیروهای حکومتی و نژاد پرستان فارس و تورک ستیز، به یاری برادران و خواهران تورکمن شان شتافتند.

لازم به ذکر است نیروهای به اصطلاح انتظامی و پلیس در خصوص تامین امنیت این کمک های مردمی نیز به وظیفه خود عمل نمی کنند.

بیشتر بخوانید

توقیف نفت کشی رژیم ایران توسط دولت جبل الطارق یکماه دیگر تمدید شد

اؤیرنجى: دادگاه عالی جبل‌الطارق توقیف نفتکش «گریس ۱» حامل نفت خام ایران به سوریه را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *